Aramakas Hakkında

Teknoloji dünyasının olmazsa olmazları arasında yer alan internet, kişisel ihtiyaçlar ve kurumsal arz ve talep dengelerini karşılamak için vazgeçilmez bir ortamdır.

Çağın gereklerini yakından takip eden işletmeler, kısa süre içinde müşteri kitlelerini arttırarak, marka bilinirliğini arttırırken, internette görünür olmayan işletmeler ise, marka bilinirliğini sağlayamadığından rekabet zincirinde kaybolmaktadır. Bunun önüne geçmek ve işletmenizi dijital pazarlama ile uğraşmadan bilinir kılmak için, Aramakas ailesine katılabilirsiniz.

Güzellik, kişisel bakım ve sağlık ile ilgili bir işletmeniz varsa, sistemimize dahil olarak müşteri çekebilir, online randevu hizmeti ile rutin akışınızda yığılmalara neden olmayacak bir müşteri artışı sağlayabilirsiniz.  

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde sizi arayan müşterilere kolayca ulaşmak için, internette görünür olmanız gerekmektedir. Bu da sosyal medya ve internet ayağınızın güçlenmesi gerektiğini kanıtlamaktadır.

Aramakas olarak, markanızı en iyi şekilde sunabilmeniz adına, size dijital pazarlama desteği sunuyoruz. Yerel işletmeler ağından uluslararası işletmelere kadar uzanan bir müşteri kitlesine hızlı bir şekilde erişmek için siz de sitemize dahil olabilirsiniz.

Güzellik salonları ve kuaförlerden online randevu alabilmeniz için kurulan sitemiz, gün geçtikçe daha büyük bir oluşum haline gelerek, kişisel bakım konusunda eksiksiz bir portal haline gelmiştir.

Aramakas Ailesine Dahil Olmak Size Ne Kazandırır?

Aramakas ailesine katılmak, size binlerce işletmenin yer aldığı bir fihriste dahil olmak kadar basit bir iş değildir. Sistemde yer aldığınızda, müşterileriniz size kısa sürede ulaşarak randevu talep edebilirler.

Siz de markanızı temsil edecek bu oluşum için firmamızdan destek alabilirsiniz. Kısa sürede doğru kitleye ulaşabilmek için sistemimize dahil olarak müşterilerinizin randevu taleplerini değerlendirebilirsiniz. Bir web siteniz olmasa bile, ürün ya da hizmetlerinizin en iyi şekilde tanıtılması için markanıza özel sayfalarla hedef kitlenize tanıtım yapabilirsiniz.

Hem ekonomik hem de hızlı yoldan çözüm bulmak için dahil olacağınız Aramakas Kişisel Bakım Portalı size iş fikrinizi geliştirmek için imkan sağlamaktadır. Bizimle tanıştığınızda, size aşağıdaki hizmetleri sunarak, büyümenize hız kazandırıyoruz.

  • Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimliğiniz konusunda endişeleriniz varsa ve daha geniş kitlelere karşı farklı bir marka sunmak istiyorsanız, kurumsal danışmanlığımız en iyi şekilde size destek vermek için çalışacaktır. Müşteri memnuniyeti sağlamak ve akıllarda kalan bir kimlik edinmek için, Aramakas işbirliği ile size uygun çözümler üretiyoruz.

  • SEO Uyumlu Web Sitesi

Her markanın dijital pazarlama ayağının olması gerekmektedir. Bu yüzden bir web siteniz yoksa, size özel kurumsal bir SEO web sitesi tasarlayarak, içerik desteği sağlıyoruz. Müşterilerinize en iyi şekilde kendinizi tanıtmak istediğinizde mobil uyumlu web siteleri ile internette görünür olmanızı sağlıyoruz.

  • SEO Uyumlu Web İçerikleri

Ürün ve hizmetlerinizin en iyi şekilde sunulması için hizmet veren ekibimiz, içeriklerinizin de gündeminizi yansıtan bilgi ve haberlerden oluşması için destek vermektedir. Bu yüzden sorunsuz bir iletişim sağlamak için SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz size destek verecektir.

  • Markaya Özel Dijital Pazarlama

Markanızın stratejileri doğrultusunda ihtiyacınız olan bilgi birikimini size sunan ekibimiz, her zaman doğru bir zamanlama ile size ulaşacaktır. Size özel dijital pazarlama stratejisini oluşturan ve kurumsal imajınızı doğru bir şekilde analiz ederek size uzun vadeli strateji sağlayan ekibimiz, her zaman memnun kalacağınız hizmetler verir.

  • Hedef Kitle Tespiti ve Etkileşim Teknikleri

Kurumsal analiz ile birlikte hedef kitlenizi en iyi şekilde tespit ederek, en iyi iletişim tekniğini uygulamanızı sağlayan SEO Hizmeti veren ekibimiz ile sınırları aşmanıza yardımcı oluyoruz. Müşterileriniz ister yerel ağınızda, ister uluslararası alanlarda olsun fark etmeden, ağınızı en iyi şekilde geliştiriyoruz.

  • Mobil Uyumlu Web Siteleri

Web sitenizde girecek olan müşterilerin büyük bir kısmı mobil cihazlardan gireceği için responsive tasarımlar ve duyarlı web siteleri yapıyoruz. Sistemimize dahil olan web siteniz ve özel sayfanızla daha fazla ziyaretçiye ulaşırken, müşterileriniz de markanızın güçlendiğini görerek size güven duymaya başlar.

  • Mobil Ortamlardan Online Erişim İmkanı

Sistemimize dahil olan firmaların müşterileri ile daha hızlı bir şekilde  iletişim kurması için iletişim bilgilerinitüm kullanıcıların ulaşabileceği şekilde paylaşıyoruz. Kişisel bakım ve güzellik söz konusu olduğunda önemli bir detay olan zaman kavramının en iyi şekilde değerlendirilmesi için sitemizin avantajından yararlanabilirsiniz.

Tek Tıkla Güzellik ve Bakıma Dair Her Şeye Ulaşın

Güzellik ve bakım konusunda saatlerini ayıran bayanların en büyük sorunu zamanlamadır. Bu sorunun planlı bir şekilde halledilmesi için hizmet veren Aramakas ekibi, aktif bir iş hayatı olan kadınların en büyük yardımcısı olacaktır.

Kişisel bakımınız için saatlerce bekleyerek vakit kaybetmek yerine, randevunuzu konumunuza en uygun bölgede planlayarak, zamanlamanızı mükemmel hale getirebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan sistemi bulacağınız sitemizde, dijital dünyanın kapılarını sonuna kadar açarak, hedefinizi yükseltebilirsiniz.

Artık hedeflerinize ulaşmak için daha kolay yolları deneyebilirsiniz ve sorunsuz bir şekilde dijital pazarlama sisteminizi oluşturabileceksiniz.

Güzellik Blogumuz ile Bilgi Dağarcığınızı Arttırın

Bilgi dağarcığınızı geliştirebileceğiniz birçok uzman tavsiyesi ve blog yazısı ile her zaman bilinçli bir kişisel bakım süreci planlayabilirsiniz. Özellikle saç ve kozmetik hakkında birçok yeniliği yakından takip edenler için blog sayfalarımız, oldukça yararlı olacak.

İnternette arayarak dakikalar kaybettiğiniz tüm bilgilere sitemizden ulaşabilir, uzman görüşlerini de öğrenerek daha sağlıklı bir etkileşim kurma imkanı yaşayabilirsiniz. Blog sayfalarımızdaki bilgilerle güzellik ve estetik seçimlerinizin önemini anlayacak, daha sağlıklı olmak ve doğal güzellik sırları keşfetmek adına kendi yöntemlerinizi geliştireceksiniz.

Hem müşterilerinizi memnun edecek hem de hizmet alanınızı geliştirecek olan Aramakas sisteminde yer alarak, siz de markanızın bilinirliğini arttırmak için büyük bir atmış olacaksınız.

Ne Yapıyoruz - Hakkımızda

Aramakas  olarak, güzellik salonları, kuaförler, estetik merkezleri ve bu merkezlere ihtiyacı olan müşterileri buluşturuyoruz. Kuaför Salonları ve Güzellik Merkezlerinin iletişim bilgileri detaylarını ihtiyacı olan kullanıcılarla paylaşıyoruz.

Her zaman genç ve güzel görünmek isteyenlerin tercihi olan güzellik salonlarında geçirilen zamanın kalitesini arttırmak için online kuaför ve güzellik salonu randevusu ile müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarabilirsiniz.

Kolay ve işlevsel bir şekilde yararlanabileceğiniz Aramakas, Türkiye’nin en büyük markalarından biri olma yolunda ilerlerken, siz de bu oluşumun içinde yer almanın avantajlarını yaşayabilirsiniz.

Firmanızı kalıcı ve uzun vadeli bir reklamla hedef kitlenize tanıtan Aramakas, 365 gün sıcak müşteri teması sağlayarak dijital pazarlamanın imkanlarından yararlanmanızı sağlamaktadır.

Dijital Serüven ile Sınırları Aşıyoruz

Dijital pazarlamada küçük düşünmüyoruz. Büyük düşünüyoruz ve büyük oynuyoruz. Bu yüzden sizi sınır ötesine taşıyacak olan adımları atarak, işletmenizin büyümesine katkıda bulunuyoruz.

Aramakas sistemine dahil olduğunuzda, milyonlarca müşterinin aradığı hizmetlerin bulunduğu bir ortama dahil olmuş olursunuz. Yani müşterileriniz zaman kaybetmeden sizi eliyle koymuş gibi bulacak, sadece sitemizde yer alan sayfanız, sizi binlerce liralık reklamın ulaştıramayacağı bir hedefe ulaştıracaktır.

Sadece yakınlarınızda olanlar değil, tüm dünyadaki Aramakas üye firmaları, müşterilerini her yerde bulacak ve hizmet ağını geliştirecektir. Sitemizin değerli bir dünya markası olma yolundaki ilerleyişinde eşlikçi olarak, siz de kazanabilirsiniz.

Sitemize dahil olan tüm firmalara, büyük ya da küçük fark etmeksizin profesyonel bir şekilde yaklaşıyoruz. İlk günden, sonraki gelişme süreçlerimize kadar her aşamada memnun kalacağınız hizmetler veriyoruz. Siz de bizimle yürüyerek, ilerleyişinizi kalıcı bir hale getirebilirsiniz.