Randevumu iptal etmek için ne yapmalıyım?

“Randevularım” sekmesinde iptal etmek istediğiniz randevu nun yanında bulunan “İptal Et” butonuna basabilirsiniz. Randevunuzu  iptal ettirmenin diğer ve kesin yolu ise sos@aramakas.com adresine istediğinizi belirten bir mail atmanız ve en geç 5 dk içinde sorunun çözümüne şahit olabilirsiniz.

Nerelerde hizmet alınabilir?

Tüm Türkiye'de Aramakas.com 'a üye olmuş her kuaför salonu ve güzellik salonunda kullanılabilecek bir sistemdir. Kişisel bakım hizmeti almak istediğinizde telefonla tanımadığnınız bir kuaför salonundan bile 1. yakınlıkta online randevu almanızı sağlayan bir web sitesidir.

Kuaför salonu hakkında nasıl yorum yazılır?

Kendi hesabınızdan randevu larım kısmına giderek işletmeler hakkında yorum yapabilirsiniz.

Randevu takibi nasıl yapılmaktadır?

Müşterilere ve işletme sahiplerine e-mail veya sms yolu ile bildirim yapılmaktadır.

Aramakas.com üzerinden alınan randevular ücretli midir?

Aramakas.com  üzerinden alınan randevular için hiç bir ücret talep edilmez. Ancak kuaför salonu ve güzellik salonlarındaki ücret tarifesine göre belirlenen hizmet tutarını,hizmet aldığınız kişisel bakım salonuna ödemekle yükümlüsünüz. 

Randevu ücretini kime ödeyeceğim?

Randevuyu aldığınız kuaför ya da güzellik salonunun belirlediği tutarı, randevu sonrası her zaman olduğu gibi  işletmeye ödeyeceksiniz. Aramakas.com sizden herhangi bir sebeple herhangi bir ücret talep etmez ve para transferine aracılık etmez.  Aramakas.com ekibi sadece sizlerin kuaför salonundan zamanında ve tatmin olacağınız kişisel bakım hizmetlerini alabilmeniz için elinden geleni yapmaya çalışır.

Cep telefonu numaramı vermem neden gereklidir?

Aldığınız randevu ile ilgili herhangi bir sıkıntı veya aksi durum olduğunda işletmelerin ve Aramakas.com ekibinin size kolayca ulaşabilmesi gerekmektedir. Bu nedenle cep telefonunuza ihtiyaç duyulmaktadır. Cep telefonu bilginiz Aramakas.com tarafından randevu aldığınız işletme haricinde hiç kimseyle paylaşılmamaktadır ve paylaşılmayacaktır. Aramakas.com cep telefonu bilginizi randevu larınız ile ilgili bilgilendirmeler haricinde kesinlikle kullanmamayı taahhüt etmektedir. Gizlilik İlkelerimizi "buradan" okumanızı rica ederek güveninize talip olmayı çok istiyoruz.

Randevularımı nasıl takip edebilirim?

Bir randevu aldığınızda size e-posta veya SMS aracılığı ile randevu bilgilendirme mesajı veya maili gönderiyoruz. Randevunuza 2 saat kaldığında ise gene e-posta veya SMS aracılığı ile hatırlatma mesajı gönderiyoruz. Ayrıca her değerli Aramakas.com üyesi gibi “ randevularım” sekmesinde tüm gelecek randevularınızı görüntüleyebilir, değiştirebilir, iptal edebilir; ayrıca tüm geçmiş randevularınızı değerlendirebilir, randevularınız hakkında değerlendirme yapıp, yorum yapabilirsiniz.

Ben de kendi kuaför salonumu Aramakas.com ' a kayıt ettirebilir miyim?

Kesinlikle...Herkes Aramakas.com’da üyekuaför yada güzellik salonu olabilir! Kuaför salonları ve güzellik salonarı için Sıkça Sorulan Sorulara ulaşmak için buraya tıklayınız. Aramakas.com 'da İş Kurmak hakkında bilgi almak için sos@aramakas.com adresine göndereceğiniz mailin ardından geçecek 15 dk içinde ekibimiz sizinle iletişim kurmuş olacaktır.

İkamet ettiğim yerdeki fırsat ve kampanyalardan nasıl haberdar olabilirim?

Profilim sayfasında yer alan il-ilçe sekmeleri bilgilerinizi ekleyin ve bilgilendirme tercihlerinde size e-posta göndermemiz için izin verin. Kampanyalar e-posta şeklinde size iletilecektir.

Niçin Aramakas.com sitesinden konfirmasyon, hatırlatma ve diğer e-postaları alamıyorum?

E-posta programları e-postaları kolaylıkla “gereksiz” olarak değerlendirebilmekte ve otomatik olarak “gereksiz (junk)” dosyasına taşıyabilmektedir. Bunu engellemek için sos@aramakas.com ’adresini adres defterinize eklemenizi rica ederiz.

Randevum neden iptal edildi?

Eğer iptal talebini siz yapmadıysanız ya işyeri size hizmet veremeyeceğini fark etmiştir ya da iptal yanlışlıkla yapılmıştır. İki durum için de lütfen sos@aramakas.com’adresine mail göndermenizi rica ederiz. Bu uygulama hem kuaför salonu sahiplerini hem de siz aramakas.com kullanıcılarını olası bir negatif durumdan zaman kaybı yaşamadan sıyrılmanıza imkan sağlamak için oluşturulmuş bir mekanizmadır. 

Bir kuaför salonu yada güzellik salonu için nasıl değerlendirme veya yorum yapabilirim?

Değerlendirme yapabilmeniz için öncelikle Aramakas.com üyesi olmalı, bir online randevu almış ve randevunuza katılım göstermiş olmalısınız.  Randevu nuz gerçekleştikten sonra “ randevularım” sekmesine giderek randevunuzun yanında yer alan “Yorum Yap” butonuna tıklamanız yeterli. Unutmayınız ki yaptığınız tüm yorumlar toplumsal yaşamın gerektirdiği ahlak kurallarına uygun olmalıdır.

Aramakas.com üyeliği ücretli midir?

Hayır. Kullanıcı üyeliği şimdi ve her daim ücretsiz olacaktır.

Üye olmadan randevu alınabilir mi?

Aramakas.com da üye olmadan randevu yaptırmak mümkün değildir. Randevu saatini belirleme adımına gelindiğinde üye girişi yapılmanız rica edilecektir.

Randevuya gidemediğim zaman ne olur?

Online randevu aldığınız işletme randevuya gelmediğiniz bilgisini bize ilettiğinde otomatik olarak sizi bu durumdan haberdar eden bir e-posta göndeririz. 1 sene içinde 3 kere randevu ya gitmemezlik yaparsanız hesabınız kapatılır. Randevu ya gidemeyeceğiniz kesinleşince “ randevu larım” sekmesinde sadece tek bir tuşa basarak randevunuzu iptal edebilirsiniz. Böylece ne siz, ne işletme, ne de Aramakas.com ekibimiz bu durumdan mağdur olmamış olur.