İstanbul ili, Şişli ilçesinde yer alan kuaför salonu iş ilanları. Şişli kuaför ilanları İstanbul kuaför ilanları, kuaför iş ilanları, İstanbul eleman aranıyor, Şişli kuaföre aranıyor.

Mecidiyeköy Kuaför Salonuna Maaş veya %50 Manikürcü

Mecidiyeköy içerisinde bir kuaför salonunda manikürist olarak iş arıyorsanız bu ilanla ilgilenebilirsiniz. Maaş veya %50 komisyon ile çalıştırılmak üzere manikürcüler arayan Şişli Mecidiyeköy'deki kuaför salonu adına verilen bu kuaför iş ilanının detaylarını öğrenmek için verilen sabit kuaför telefon numarasını arayabilirisiniz.

Şişli Fulya'da Kuaföre Acil Kalfa aranıyor

Şişli Fulya içerisindeki bir kuaför salonunda çalışmak üzere acil olarak aranan kalfa personeli iş ilanı için kuaför çalışma saatleri,maaş gibi detaylarına ulaşmak için verdiğimiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Salonumuzda gerçekleşecek görüşmemiz için randevu alabilirsiniz.

Somsa Güzellik Salonu Manikürcü Arıyor

Şişli Kurtuluş Caddesinde kuaför salonu ve güzellik merkezi işletimiyle bilinen Somsa Güzellik Salonu ve Kuaför salonda el bakımı ve tırnak bakımı için manikürcüler aramaktadır. Kuaför salonuna ulaşım konusunda şişli gibi merkezi bir yerde sorun yaşamadan işe gelip gitmek isterseniz aynı zamanda Somsa Güzellik Salonu ve Kuaför iş ilanıyla ilgileniyorsanız ilgili telefon numarasını arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Studio Bay Bayan Kuaför Astoria - Kalfa ve Manikürist

Studio Kuaför Astoria Bay Bayan Kuaför Salonu salon personellerini genişletmek adına kalfalar ve maniküristler aramaktadır. Şişli Mecidiyeköy bay bayan kuaför salonları arasında en iyi kuaför salonlarından birisi olan Studio Kuaför Astoria şubesinde çalışmak ve bu güzel dekorasyonlu kuaför salonunda insanları mutlu etmek istiyorsanız siz de bahsi geçen Studio Kuaför telefon numarasını arayarak kuaför ilan detaylarını öğrenebilirsiniz.  

Mix Kuaför Kalfalar ve Manikürcüler Arıyor

Bomonti'de kişisel bakım hizmeti veren Mix Kuaför Kalfalar ve Manikürcüler arıyor. Manikürcü ücreti : 1700+SSK

Ali Gür Kuaför Fulya'ya Kalfa,Yardımcı,Manikürist

Ali Gür Bayan Kuaför Salonları'nın Fulya semtinde kişisel bakım hizmeti veren şubesine Kalfa,Yardımcı ve tecrübeli Maniküristler aranmaktadır. Ali Gür Kuaför Fulya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Nişantaşı'ndaki Salona Yardımcılar ve Manikürcüler

Nişantaşı'ndaki Salonumuza Yardımcılar ve Manikürcüler arıyoruz ilgilenen kuaför salonu personellerini ilanda yer alan telefona bekleriz.

Kadınca Bayan Kuaförüne Kalfalar ve Maniküristler

İstanbul'un avrupa yakası merkezlerinden biri olan Şişli'de kişisel bakım hizmeti veren Kadınca Bayan Kuaförüne acele Kalfalar ve Manikürcüler aranıyor.