İstanbul ili, Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alan kuaför salonu iş ilanları. Gaziosmanpaşa kuaför ilanları İstanbul kuaför ilanları, kuaför iş ilanları, İstanbul eleman aranıyor, Gaziosmanpaşa kuaföre aranıyor.

Baykan&Gürkan Kuaföre Kalfalar Alınacaktır Avrupa Konut

Baykan&Gürkan Kuaför Salonu Gaziosmanpaşa Avrupa Konutları kişisel bakım hizmeti veren bay bayan kuaför salonudur. Baykan&Gürkan Kuaför Salonunun erkek tarafında çalışmak üzere kalfalar aranmaktadır. Kuaför iş ilanı detayıyla ilgili olarak verilen sabit kuaför telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz ve görüşme ayarlamak için de randevu alabilirsiniz.

Loca Bayan Kuaför Salonu Manikürist ve Yardımcı Arıyor

Gaziosmanpaşa kuaför salonları arasında tertemiz bir kuaför salonunda çalışmak istiyorsanız Manikürist ve Genel Kuaför Salon yardımcısı ilanımıza başvurabilir dilerseniz verilen Loca Bayan Kuaför Salonu telefon numaramızdan detayları öğrenebilir ve salon ekibimize katılmak için ilk adımı atmış olursunuz.

Bayram Bal Kuaför Venezia AVM Kasiyer,Manikürcü ve Usta

Gaziosmanpaşa Kuaför Salonları listesinde üst sıralarda yeri garanti olan Bayram Bal Kuaför Venezia AVM içerisindeki Bay Bayan Kuaför Salonu işletmesinde çalışmak üzere aradığı Manikürcü, Usta ve Kasiyer personelleri için Aramakas.com'da yayınlanan bu kuaför iş ilanı detayı için ilgili telefonu arayarak daha fazla detay öğrenebilir,kuaför salonu çalışma saatleri ve koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avrupa Konutlarına Acil Manikürcüler ve Kalfalar

Gaziosmanpaşa Yeşilpınar bölgesinde yer alan Avrupa Konutları içerisindeki kuaför salonuna Acil 1800'e Manikürcüler ve Kalfalar aranmaktadır.  İlgilenen aday maniküristlerin kuaför cep telefonu numarasını araması rica olunur.