Bakırköy Dore Bayan Kuaföre Usta ve Kalfalar

Bakırköy Dore Bayan Kuaföre 2000tl kazanç+SGK'lı Usta ve Kalfalar alınacaktır.  

Kadınca Bayan Kuaförüne Kalfalar ve Maniküristler

İstanbul'un avrupa yakası merkezlerinden biri olan Şişli'de kişisel bakım hizmeti veren Kadınca Bayan Kuaförüne acele Kalfalar ve Manikürcüler aranıyor.  

Serpil Küçükelçi Saç Tasarım- Makyöz ve Kalfa Arıyor

Tarabya Serpil Küçükelçi Saç Tasarım Profesyonel Makyöz Kalfa ve Kasiyer arıyor. Salondaki hizmet kalitesi ve profesyonel kişisel bakım olanaklarını sanatla birleştirip en iyi şekilde müşterilere aktarabilecek makyöz ve kalfa aranmaktadır.

Manikürcü ve Föncüler / Bahçelievler - Beylikdüzü

 Bahçelievler - Beylikdüzü'nde ki kuaför salonlarına Manikürcü ve Föncüler aranıyor.

Vizyon Kuaför Salonu Üsküdar Kalfa ve Usta Yardımcıları

Vizyon Kuaför Salonu Üsküdar bayan bölümüne kalfa ve usta yardımcıları aranıyor.

4. Levent'ta Föncü ve Kalfa Aranıyor

4. Levent'ta Föncü ve Kalfa Aranıyor

Gayrettepe'de Kuaföre Kalfa ve Yardımcı Aranıyor

Gayrettepe'de kuaför salonuna Kalfa ve Yardımcı Aranıyor.

4. Levent Kalfalar aranıyor.

4. Levent'teki butik kuaföre işten anlayan insan ilişkisi gelişmiş Kalfalar aranıyor. Detay bilgiler,kuaför çalışma saaatleri ve maaş konusundaki diğer detayları verilen kuaför telefon numarasını arayarak salon yetkililerinden öğrenin.  

Sefaköy'de kuaföre manikürist ve kalfalar aranmaktadır

Sefaköy'deki kuaför salonumuza manikürist ve kalfalar aranmaktadır.

Nişantaşı'ndaki Salona Yardımcılar ve Manikürcüler

Nişantaşı'ndaki Salonumuza Yardımcılar ve Manikürcüler arıyoruz ilgilenen kuaför salonu personellerini ilanda yer alan telefona bekleriz.

Küçükyalı'da Kuaföre Manikürcü ve Manikür Yardımcısı

Küçükyalı'daki kuaför salonumuza Manikürcü ve Manikür Yardımcısı aranmaktadır. 

Eyüp'teki kuaföre Manikürcü ve Manikür Yardımcısı

Eyüp'teki kuaföre 1800+SGK ile Manikürcü ve Manikür Yardımcısı aranmaktadır.

Aksaray'da bayan kuaföre kalfa

Aksaray'daki bayan kuaför salonuna kalfa aranmaktadır, tecrübesiz kuaför personellerinin araması ricadır.

Kırıktarak Palladium Şubeye Manikürcüler ve Yardımcılar

Ali Kırıktarak Kuaför Salonu Palladium Şubesine Manikürcüler ve Yardımcılar aranmaktadır. İlgilenen personellerin ilgili telefona ulaşmaları rica edilir.

MCM Erkek Kuaförü Bahçelievler Tecrübeli Manikürcü

İstanbul avrupa yakası kuaför salonlarından olan Bahçelievler ilçesinde kuaför salonu işletmeciliği yapan MCM Erkek Kuaförü'ne tecrübeli Manikürcü aranıyor. Kuaför iş ilanı için ek bilgiler edinmek isterseniz verilen telefon numrasından bizlere ulaşabilir ayrıca görüşme ayarlayabilirsiniz.

Hair Mafia Cihangir'e tecrübeli Maniküristler aranıyor

Hair Mafia Cihangir'e tecrübeli Maniküristler aranıyor, daha önce profesyonel bir kuaför salonunda manikürcü olarak çalışmış kuaför salonu personellerini ilanla ilgili telefona bekliyoruz.

Odessa Kuaför Manikürist ve Mutfak Elemanı Arıyor

Sarıyer Tarabya semtinde kuaför salonu işletimini sürdüren Odessa Bayan Kuaför Salonu Manikürist ve Mutfak Elemanı Arıyor.

Mix Kuaför Kalfalar ve Manikürcüler Arıyor

Bomonti'de kişisel bakım hizmeti veren Mix Kuaför Kalfalar ve Manikürcüler arıyor. Manikürcü ücreti : 1700+SSK

Shangri la Hotel Beşiktaş'a Tecrübeli Manikürist

Beşitaş'ta hizmet veren Shangri la Hotel içerisindeki bakım merkezinde çalışacak Tecrübeli Manikürist aranmaktadır. İlgilenen tecrübeli manikürcü adayların ilgili telefonu aramaları rica olunur.

Avrupa Konutlarına Acil Manikürcüler ve Kalfalar

Gaziosmanpaşa Yeşilpınar bölgesinde yer alan Avrupa Konutları içerisindeki kuaför salonuna Acil 1800'e Manikürcüler ve Kalfalar aranmaktadır.  İlgilenen aday maniküristlerin kuaför cep telefonu numarasını araması rica olunur.

Bebek Mos Kuaför'e Manikürist aranmaktadır.

Bebek'te kişisel bakım hizmeti veren Mos Kuaför Bebek şubesine acil olarak Manikürist aranmaktadır. Tecrübeli maniküristlerin verilen telefona ulaşmaları rica olunur.

Avcılar MEG Kompleciler,Manikürcüler ve Estetisyenler

Avcılar ilçesinde kuaförlük hizmeti veren MEG Kuaför Salonuna ACİL olarak Kompleciler,Manikürcüler ve Estetisyenler aranmaktadır. İlgili telefona ulaşan kişisel bakım personelleriyle ücretler ve iş olanakları görüşülecektir.

Fön Room Zincirlikuyu Usta,Kalfa ve Manikürcü Arıyor !

Zincirlikuyu'da Gayrettepe Metro alt geçidinde Fön ve Manikür hzimeti veren Fön Room işletmesine acil olarak Manikürcü,Usta ve Kalfa arıyor. İlgili telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz. Farklı konsepti ve kişisel bakım anlayışına ve sanata ortak olmak isteyen adayların ilgili telefonlara detayları öğrenmek adına araması rica olunur.

Dark Touch Kuaför Başakşehir Manikürcüler Arıyor

Başakşehir'de kuaförlük hizmetleri sunan Dark Touch Kuaför Manikürcüler aramakatadır. İlgili maniküristlerin verilen telefon numarasını arayarak iş görüşmesini gerçekleştirmesi rica olunur.

Ali Gür Kuaför Fulya'ya Kalfa,Yardımcı,Manikürist

Ali Gür Bayan Kuaför Salonları'nın Fulya semtinde kişisel bakım hizmeti veren şubesine Kalfa,Yardımcı ve tecrübeli Maniküristler aranmaktadır. Ali Gür Kuaför Fulya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Akatlar VIP Kuaför'e Manikürist ve Kalfalar aranıyor

Akatlar semtindeki bayan kuaför salonu VIP Kuaför Akatlar  Manikürist ve Kalfalar aramaktadır,ilgili kişisel bakım adaylarının VIP Kuaför telefon numarasını arayarak görüşmeye gelmelerini rica ederiz.

Akademi Kuaför Bay kısmı Profesyonel Kalfa ve Yardımcı

Zeytinburnu semtinde kadın ve erkeklere kuaförlük hizmeti veren Unisex Akademi Bay-Bayan Kuaför Salonu'nun Bay kısmına Profesyonel Kalfa ve Yardımcı aranmaktadır. İlgili kalfaların ve yardımcıların kuaför telefon numaramızı aramalarının ardından görüşmelerimiz gerçekleşecektir.

Caddebostan Dali Bayan Kuaför Makyöz arıyor

Bağdat Caddesi kuaför salonları arasında en iyi kuaförlerden oluşan ve Bağdat caddesi sokak üzerinde kuaför hizmetleri ve güzellik dağıtan Caddebostan Dali Kuaför Salonu Makyöz arıyor,ilgili tecrübeli makyöz adaylarının kuaför telefon numarasına ulaşmaları rica olunur.

Mandala Kuaför Şaşkınbakkal Manikürcü ve Kalfa arıyor

Şaşkınbakkal semtinde Bağdat Caddesi üzerindeki Boyner Avm nin yanındaki caddeden 100 metre kadar aşağıya inince bulabileceğiniz kadar merkezi bir yerde kuaför ve kişisle bakım hizmetleri veren saç bakım ve saç kesim gibi kuaför işlemlerinde tercih edebileceğiniz bir salon olan Mandala Bay ve Bayan Kuaför Salonu işletmesinde görev vermek üzere kalfa ve manikürist arayışındadır. Kuaför iş ilanı ile ilgili soruları temin edilen telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Florya Tria Bayan Kuaföre Kalfa,Yardımcı ve Çaycı

İstanbul Florya'da kişisel bakım hizmetleriyle kadınları mutlu edern Serdar Akbulut önderliğindeki Tria Bayan Kuaförü salonunda çalışmak üzere Kalfa,Yardımcı ve Çaycı aramaktadır. Bahsi geçen personel maaşlarıyla ilgili olarak verilen Tria kuaför telefon numarasını aramanız rica olunur.

Deniz Koç Florya Bayan Kuaför Bayan Kompleci arıyor

Florya'da kişisel bakım hizmetleri veren Deniz Koç Bayan Kuaför ve Saç Tasarım Salonu'na tesettürden anlayan bayan Kompleciler kuaför personelleri aranmaktadır, Deniz Koç kuaför telefon numarası verilmiştir ilgilenen bayan personellerin bize ulaşması ricadır.

Levent Ramazan Öz Kuaföre Kesim ve Boyada İddialı Kalfa

Levent İş Kulelerde kuaför ve kişisel bakım hizmeti veren unisex bir kuaför salonu olan Ramazan Öz Kuaföre kesim ve boya hizmetlerinde İddialı olan Kalfa aranıyor. Görüşme yapmak ve detayları konuşmak için verilen Ramazan Öz Kuaföre Levent telefon numarasını aramanızı rica ederiz. 

Nail and Beauty Güzellik Salonu Yardımcılar Arıyor

Kozyatağı'nda kuaför ve her türlü güzellik hizmetini veren Nail and Beauty Güzellik Salonu "Yardımcılar" aramaktadır. Bu nadide ve kaliteli güzellik salonunda çalışmak üzere aranan yardımcılardan beklenen görevler ve diğer detaylar için güzellik merkezi telefon numarasını aramanız gerekmektedir.

Bayram Bal Palladium Şubesi Kalfa ve Manikürcü Arıyor

Ataşehir'de kuaför sanatı sergileyen Bayram Bal Kuaför Salonu Palladium Şubesi erkek tarafında çalışmak üzere acil Kalfa ve Manikürcüler aramaktadır. Ataşehirdeki en iyi kuaför salonları arasında olan Manikürcü Net Maaş : 2000TL olarak belirlenmiştir detaylar için verilen Bayram Bal Palladium Avm Şubesi kuaför telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ömür Yıldırım Maltepe ve Ataşehir Manikürcü ve Kalfalar

Ömür Yıldırım Bayan kuaför salonu  şubeleri arasında olan Maltepe, Ataşehir ve Tuzla Ömür Yıldırım kuaför salonu işletmelerine deneyimli Manikürcü ve Kalfalar aramaktadır. En iyi kuaför salonu şubeleri ve en profesyonel kuaförlerle çalışan işletmelerden biris olan Ömür Yıldırım Hair Studio salonlarında çalışma ayrıcalığına erişmek için ilk yapmanız gereken verilen kuaför telefon numarasını aramak.

ReModel KuaförSalonu Kalfa,Manikürcü ve Yardımcı arıyor

Çekmeköy Kuaför Salonları içerisinde profesyonel hizmet veren en iyi kuaförler arasında yer alan ReModel Bay-Bayan Kuaför Salonu tecrübeli Kalfalar,Manikürcüler ve Yardımcılar arıyor. Maaş aralıkları : 1500TL-2000TL arasındadır. Kuaför iş ilanının detaylarına ReModel Kuaför Telefon numarasını arayarak ulaşabilirsiniz.

Desay Kuaför Salonuna Acil Manikürcüler Aranıyor

Desay Kuaför Göztepe'de kuaför ve kişisel bakım hizmetleri veren profesyonel bir kuaför salonu olarak işletmesinde çalışması adına Manikürcüler aramaktadır.

Toprak Şeker Kuaför Salonuna Föncüler ve Kalfalar

En profesyonel ve en iyi kuaför salonları arasında rahatlıkla listelerde yer alan ve kaliteli hizmeti ilkeleri arasından kesinlikle çıkarmayan Toprak Şeker Bayan Kuaför Salonu işletmesinde çalışmak üzere Föncüler ve Kalfalar aramaktadır. Kuaför salonu iş ilanı ile ilgileniyorsanız Toprak Şeker Kuaför Telefon bilgisinden arayarak gerekli bilgileri alıp görüşme ayarlayabilirsiniz.

Nail and Beauty Güzellik Salonu - Kalfa ve Manikürcü

Kozyatağı'nda güzellik ve kişisel bakım hizmetlerini en sağlıklı ve profesyonel şekilde sunan güzellik merkezlerinden birisi olan Nail and Beauty Güzellik Salonu işletmesinde çalışmak üzere dolgun maaşla Kalfa ve Manikürcüler arıyor. Kozyatapı Güzellik Merkezi ve Kuaför Salonu.

EnKuaför Salonuna Manikürcü Maaş + SGK

Cevizli'de kuaför salonu işletmeciliği yapan EnKuaför Salonuna Manikürcü aranmaktadır şartlar telefonda konuşulacaktır ancak Maaş + SGK verilecektir. Kuaför iş ilanı ile ilgili Aramakas.com ekibi sizi kuaför salonuna iletecektir.

Erdem Kıramer Çekmeköy Manikürist,Yardımcı,Çırak arıyor

Çekmeköy'de kişisel bakım hizmetleri sunarak kadın ve erkekleri memnun ederek yoluna devam eden en iyi kuaför salonlarından olan Erdem Kıramer Kuaför Salonu Çekmeköy şubesi salonda çalışmak üzere Manikürist, Yardımcı ve Çırak aramaktadır. Kuaför iş ilanı ile ilgili daha çok detaya verilen Erdem Kıramer Kuaför Salonu Çekmeköy telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Estemia Güzellik Merkezi ve Spa Manikürist Arıyor

Eyüp'e bağlu Göktürk semtinde kişisel bakım hizmetleri sunarak güzellik dağıtan Estemia Güzellik Merkezi ve Spa dolgun ücret+prim sistemiyle çalışacak bakımına özen gösteren Maniküristler aramaktadır.  Estemia Güzellik Merkezi telefon numarasından ulaşarak iş ilanı detayıyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Kent Coiffeur Nish Adalar Manikürist,Kalfa,Yardımcı

Maltepe'de lüks konut dairelerinden oluşan Nish Adalar sitesi içerisinde kuaförlük ve kişisel bakım hizmetlerini karşılayan Kent Bay Bayan Coiffeur Maltepe Nish Adalar şubesine kuaför personeli olarak manikürist , kalfa ve yardımcılar aranmaktadır. Maaş + SGK + Prim sistemi işlemektedir. Görüşmek isteyen adayların verilen Kent Kuaför telefon numarasını aramaları gerekmektedir.

Bahçelievlerde Kalfa,Kuaför,Manikürist ve Makyöz

Bahçelievlerde kişisel bakım hizmetleri veren bayan kuaför salonumuza  Kerastase konusunda deneyimli kalfalar,bayan kuaförler, makyöz ve maniküristler aranmaktadır,kuaför iş ilanı detayları bu sayfada verilmektedir. Kuaför telefon numarasından bizlere ulaşarak görüşme ayarlayabilir ve iş ilanı ile ilgili detayları telefonda görüşebiliriz.

Mira Bayan Kuaför Suadiye Manikürcüler

Suadiye semtinde kişisel bakım ve kuaför salonu hizmetleri vererek kadınları güzelleştiren müşterilerin sevilen uğrak yeri Mira Bayan Kuaför Salonu yeni maniküristini arıyor. Maaş + Sigorta ile çalıştırılmak istenen adaylardan kuaför iş ilanı ile ilgilenenler Mira Kuaför telefon numaramızdan bize ulaşabilirler.

Ataşehir Bonheur Kuaför Salonuna Kalfa aranıyor

Ataşehir Kuaför Salonları arasında listelerdeki yeri sabit olan kuaförlerden birisi olan Bonheur Kuaför Salonu içerisinde çalışacak acil kalfa aranmaktadır. Ataşehir kişisel bakım hizmetleri sunan salonumuzdaki kalfa poziyonu için Bonheur Kuaför telefon numaramızdan bizi arayarak detayları öğrenebilirsiniz. Diğer Kuaför iş ilanlarına da bu sayfa içerisindeki alakalı ilanlardan ulaşabilirsiniz.

MVA Üsküdar Saç Tasarım Kalfa ve Manikürist Arıyor!

Üsküdar kişisel bakım hizmetleri sunan kuaför salonlarından birtanesi de MVA Üsküdar Saç Tasarım güzellik merkezi olmakla birlikte salonlarında kalfa ve manikürist aranmaktadır. Maaş 1800+SGK olarak belirlenmiştir. Kuaför çalışma saatleri,genel kurallar için İlgilenen adayların MVA Saç Tasarım telefonunu aramaları ve bu kuaför iş ilanında geçen bilgiler dışında diğer bilgileri 1. elden alabileceklerini hatırlatmaktayız.

Salon Alper Erkek Kuaförüne Kalfa ve Yardımcı Alınacak

Florya erkek kuaför salonları arasında ünlülerle olan müşteri kuaför ilişkisini de güzel bir çizgide yürüten Salon Alper Erkek Kuaförüne Kalfa ve Genel Yardımcılar alınacaktır. İlgilenen adayların Salon Alper Erkek Kuaförü telefon numarasından ilanla ilgili diğer bilgilere ulaşabilirler.

Studio Bay Bayan Kuaför Astoria - Kalfa ve Manikürist

Studio Kuaför Astoria Bay Bayan Kuaför Salonu salon personellerini genişletmek adına kalfalar ve maniküristler aramaktadır. Şişli Mecidiyeköy bay bayan kuaför salonları arasında en iyi kuaför salonlarından birisi olan Studio Kuaför Astoria şubesinde çalışmak ve bu güzel dekorasyonlu kuaför salonunda insanları mutlu etmek istiyorsanız siz de bahsi geçen Studio Kuaför telefon numarasını arayarak kuaför ilan detaylarını öğrenebilirsiniz.  

Hande ve Haluk Saç Makyaj Kuaföre Manikürcü aranıyor !

Ulus'ta en profesyonel kuaför salonlarından birisi olarak bilinen ve her hizmette müşterilerini memnun etmeyi alışkanlık haline getirmiş bir kuaför salonu olan Hande ve Haluk Saç Makyaj Bayan Kuaför Salonu kuaför personeli olarak maniküristlere ihtiyaç duymaktadır. İnsan ilişkilerinde iyi,kişisel bakımına özen gösteren ve tecrübeli manikürcüler arıyor. En iyi kuaförler arasında çalışmak istiyorsanız siz de bu ilan detaylarında verilen telefon numarasını arayarak bilgi alabilir ve görüşme ayarlayabilirsiniz.

Levent Ramazan Öz Kuaföre Manikürist Aranıyor

Levent İş Kulelerde kuaför ve kişisel bakım hizmeti veren unisex kuaför salonu olan Ramazan Öz Kuaföre deneyimli ve kişisel bakımına özen gösteren maniküristler aranmaktadır. İlan hakkında görüşme yapmak ve detayları konuşmak için verilen Ramazan Öz Kuaföre Levent telefon numarasını aramanızı rica ederiz. Başka kuaför iş ilanları ile de ilgileniyorsanız Aramakas.com'da diğer kuaför ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Ünlem Kuaför Föncü ve Kalfa Arıyor - Beylikdüzü

İstanbul Avrupa Yakası ilçelerinden olan Beylikdüzü kuaför salonlarından birisi olan olan Ünlem Bayan Kuaför Salonu ekibine katmak üzere Föncü ve Kalfa aramaktadır.Innovia1 çıkış kapısında yer alan Ünlem Bayan Kuaför Salonu'nun açtığı kuaför iş ilanının detaylarından daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız lütfen bahsi geçen kuaför telefon numarasını arayarak görüşme ayarlayabilirsiniz.

Bella Bayan Kuaför Salonu Tarabya Manikürcü Arıyor !

Avrupa Yakası Kuaför salonları arasında Sarıyer'deki Tarabya semtinde kişisel bakım ve kuaför saç sanatları hizmetleri sunarak kadınları güzelleştiren en iyi kuaför salonlarından birisi olan Bella Bayan Kuaför Salonu işletmesinde hizmet verdirmek üzere Manikürcü arayışını sürdürmektedir. İlgilenen tecrübeli manikürcüler avrupa yakası kuaför iş ilanları kısmında sergilediğimiz bu iş ilanında verilen Bella Bayan Kuaför Salonu telefon numarasını arayarak detayları öğrenebilir ve mümkünse görüşme ayarlayabilir.

Sarıyerde Kuaföre Saç Ustaları,Kalfa,Manikürcü ve Çırak

Sarıyerde bir kuaför salonuna alınacak olan Saç Ustaları,Kalfa,Manikürcü ve Çıraklar için Aramakas.com üzerinde açılan bu kuaför iş ilanının detaylarına ulaşmak için temin edilen kuaför salon telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bayram Bal Kuaför Venezia AVM Kasiyer,Manikürcü ve Usta

Gaziosmanpaşa Kuaför Salonları listesinde üst sıralarda yeri garanti olan Bayram Bal Kuaför Venezia AVM içerisindeki Bay Bayan Kuaför Salonu işletmesinde çalışmak üzere aradığı Manikürcü, Usta ve Kasiyer personelleri için Aramakas.com'da yayınlanan bu kuaför iş ilanı detayı için ilgili telefonu arayarak daha fazla detay öğrenebilir,kuaför salonu çalışma saatleri ve koşulları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Süleyman Dilek Saç Tasarım Manikürcü ve Kalfa Arıyor

Büyükçekmecede kuaför salonu ve kişisel bakım hizmetleriyle mutluluk dağıtan salonlardan birisi olan ve Avrupa Yakasındaki en iyi kuaför salonlarından Süleyman Dilek Saç Tasarım ve Solarium salonda hizmet verebilmesi adına Manikürcü ve Kalfa aramaktadır. Kuaför salonunun iş ilanının detaylarını öğrenmek için Süleyman Dilek Saç Tasarım telefon numarasını arayarak gerekli bilgileri öğrenebilir salonun size,sizin de salona uygun oluğunu düşünüyosanız zaman kaybetmeden görüşme ayarlayınız.

Yalçın Göktürk Kuaför-Makyöz,Manikürcü,Estetisyen,Kalfa

Narcity konutları içerisinde kuaför hizmeti vermekte olan Yalçın Göktürk Bay Bayan Kuaför Salonu işletmemizdeki kadromuzu genişletmek adına açtığımız kuaför iş ilanına ithafen salonumuzda çalışmak üzere Makyöz, Manikürcü, Estetisyen, Kalfa ve Erkek Kuaförü arayışımız bulunmaktadır. İlgili kuaför personellerinin Narcity Kuaför hizmetlerinde bize yardımcı olmak için mutlu ailemize katılmak adına bahsi geçen Yalçın Göktürk Kuaför Salonu telefon numarasından ulaşmaları rica olunur.

Soyak Yenişehir Kuaför Salonları Kalfa ve Yardımcı

Soyak Yenişehirde hizmet vermekte olan kuaför salonlarından birisi salonda çalışmak üzere  Kalfa ve Yardımcı aramaktadır. Kuaför ilanıyla ilgilenen adaylarn telefon numarasından bilgi almaları rica edilmektedir.

Somsa Güzellik Salonu Manikürcü Arıyor

Şişli Kurtuluş Caddesinde kuaför salonu ve güzellik merkezi işletimiyle bilinen Somsa Güzellik Salonu ve Kuaför salonda el bakımı ve tırnak bakımı için manikürcüler aramaktadır. Kuaför salonuna ulaşım konusunda şişli gibi merkezi bir yerde sorun yaşamadan işe gelip gitmek isterseniz aynı zamanda Somsa Güzellik Salonu ve Kuaför iş ilanıyla ilgileniyorsanız ilgili telefon numarasını arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Deniz Akın Bayan Kuaföre Çaycı,Kompleci ve Manikürcü

Beylikdüzü Beykent kuaför salonu işletmeciliği yapan profesyonel kuaför hizmetleri veren Deniz Akın Bayan Kuaför Salonunda çalışmak üzere verilen kuaför iş ilanına göre salona Çaycı,Kompleci ve Manikürcü aranmaktadır.

Avrupa Kuaför ve Güzellik Salonu Bayan Eleman

Başakşehirde Avrupa Yakasında kuaförlük hizmeti veren Avrupa Kuaför ve Güzellik Salonu ilginç saç modelleri ve saç tasarımlarıyla dikkat çekerken müşterilerinin memnuniyetlerini de yorumlarından anlaşılabilen bu kuaför salonu iş ilanında belirtildiği üzere salona bayan yardımcı kuaför personelleri alınacaktır. Diğer kuaför iş ilanlarına sayfanın diğer tarafından ulaşabilir size uygun olduğunu düşündüğünüz ilanlar ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Bora Erkal Bayan Kuaför Bahçelievler Kalfa Arıyor

Avrupa Yakasında iyi bir kuaför salonunda çalışmak istiyorsanız ve tecrübeliyseniz Bora Erkal Bayan Kuaför Salonu Bahçelievler işletmesi tam size göre bir yer olabilir çünkü Bora Erkal Salonunda çalışmak üzere deneyimli Kalfalar aramakata Maaş+Sigorta şartları dışında başka bir sorunuz var ise verilen kuaför telefon numarasından salon ekibine ulaşabilirsiniz. Avrupa Yakasında saç tasarım ve saç bakım profesyoneli arıyorsanız ve hem de Bahçelievlere yakınsanız Bora Erkal Bayan Kuaför Salonu Bahçelievler güzellik bakım evine gelmek için daha fazla beklemeyin.

Ağaoğlu Başakşehir My World-Usta,Manikürcü,Föncü,Kalfa

Başakşehir semtinde yükselmiş olan Ağaoğlu Başakşehir My World içerisinde yer alan kuaför ve güzlelik salonuna alınacak olan 1700TL-2000TL+Prim+Sigorta anlaşmasıyla çalışacak tecrübeli ve profesyonel olan Usta, Manikürcü, Föncüler ve Kalfa aranmaktadır Kuaför iş ilanının detaylarını öğrenmek için verilen Ağaoğlu Başakşehir My City kuaför salonu telefon numarasını arayabilirsiniz. 

Ağaoğlu Bahçelievler - Kuaför,Manikürcü,Kalfa,Yardımcı

Ağaoğlu Bahçelievler My City içerisinde yer alan kuaför ve güzellik salonu içerisinde işletmeye  - Bay Bayan Kuaförler, makyaj yapabilen Manikürcü,Kalfa,Yardımcılar aranmaktadır şartlar Maaş+Prim+SGK+Yemek. Yayınlanan kuaför iş ilanı içinde belirtilen kriterlere uyuyorsanız ve dahası kuaför personelleri için öngörülen şartlar sizin için uygunsa verilen Ağaoğlu Bahçelievler My City kuaför telefon numarasını aramanız rica olunur. 

Mali Kuaför Salonu Beylikdüzü - Usta ve Kalfa Aranıyor

En profesyonel kuaför salon hizmetleri sunan işletmelerden biri olan Mali Kuaför Salonları şubelerinden olan Mali Kuaför Salonu Beylikdüzü salonda güleryüzlü bir hizmet verecek Usta ve Kalfa aramaktadır. İlgilenen kuaför personelleri kuaför iş ilanı detaylarıyla ilgili verilen Mali Kuaför telefonunu arayabilirler.

Mali Kuaför Salonu Florya Manikürist arıyor !

Bakırköy kuaför salonları arasında Florya semtinde güzellik ve bakım hizmetleri sunan müşterilerin isteklerini her zamna göz önünde tutan en iyi kuaför salonları arasında gösterilen Mali Kuaför Florya şubesine dolgun maaşla çalışacak tecürbeli ve profesyonel manikürist aranmaktadır. Kuaför iş ilanı ile ilgili şartları karşılıyorsanız siz  de verilen Mali Kuaför telefon numarasını arayarak görüşme ayarlayabilir ve sizi mutlu edecek işe başlamanın ilk adımını atabilirsiniz.

SER Kuaför Güzellik Salonu Erenköy Manikürcü ve Kalfa

Erenköy'de kuaför ve güzellik salonu işletmesine Maniküristler ve Kalfa aranmaktadır. Müşterilerini her daim memnun ederek sanat ve samimiyeti birleştiren bu sıcakkanlı insanların çalıştığı Erenköy'deki salona aranan kuaför salonu personelleri verilen telefon numarasından bize ulaşabilirler.

Asil Erkek Kuaförü 1.Levent Manikürcü Acil

1.Levent Asil Erkek Kuaförüne acil Manikürcü aranmaktadır. İlgilenen manikürcülerin şartları öğrenmek için ivedilikle irtibata geçmeleri rica olunur. Kuaför telefon numarası bilgilerimiz verilmiştir.

2000tl maaş Kompleci,Manikürcü ve Protez Tırnakçı Bayan

2000TL maaş ile çalışmak üzere salonumuza Kompleci,Profesyonel Manikürcü ve Protez Tırnak takmada tecrübeli bayan kuaför salonu personelleri aranmaktadır. İlgilenen tecrübeli ve kişisel bakım özen gösteren kişiler iş ilanına koyduğumuz telefon numarasından bize ulaşarak kuaför iş ilanı detayımızı öğrenebilirler.

CK Hairdesign Akbatı Avm Kalfa,Yardımcı,Manikürcü,Çaycı

CK Hair Design Bayan Kuaför Salonu'muzda hizmet vermek üzere açılan bu kuaför iş ilanına göre Kalfa,Genel Yardımcı,Manikürcü,Çaycı arıyoruz. Kuaför personellerinin maaşları dolgun olacaktır+Prim usulü de salonumuzda hizmet verenlere sunduğumuz bir ayrıcalıktır. Manikürcü, Kalfa veya Genel Salon Yardımcısı olmakla ilgileniyorsanız ilanımızda verilen CK(Cavide Karakülah) Bayan Kuaför Saç Tasarım telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Loca Bayan Kuaför Salonu Manikürist ve Yardımcı Arıyor

Gaziosmanpaşa kuaför salonları arasında tertemiz bir kuaför salonunda çalışmak istiyorsanız Manikürist ve Genel Kuaför Salon yardımcısı ilanımıza başvurabilir dilerseniz verilen Loca Bayan Kuaför Salonu telefon numaramızdan detayları öğrenebilir ve salon ekibimize katılmak için ilk adımı atmış olursunuz.

Visage Kuaför Zeytinburnu Manikürcü ve Kalfa arıyor

Zeytinburnu ilçesindeki Avm'de kişisel bakım hizmetleri sunan Visage Bayan Kuaför Salonu işletmesinde hizmet vermek için Manikürist ve Kalfa aranmaktadır. Kuaför salonumuzun iş ilanı detaylarını öğrenmek için ilgili Visage Kuaför telefon numarasını aramanız rica olunur.

Tilia Bayan Kuaför Salonu-Kalfa,Yardımcı ve Manikürist

Tilia Bayan Kuaför Salonu 2000TL maaş+SGK+Prim ile çalışacak makas kullanabilen manikürcüler arıyor. Fenerbahçe kuaför salonları arasında en güzel sıralamalarda yer almış Tilia Bayan Kuaför Salonu işletmesi için çalışabilecek makas kullanabilen manikürist, kalfa ve genel salon yardımcıları Aramakas.com kuaför iş ilanları sayfasında ilan vererek hizmet kalitesini artıracak kuaför salonu personelleri aramaktadır.  

Faruk Özdemir Kuaför Salonu Usta,Yardımcı,Kasiyer

Faruk Özdemir Bay - Bayan Kuaför Salonu'nun bayan bölümü içerisinde çalışmak üzere verilen bu kuaför iş ilanı hakkındaki detayları öğrenmek için verdiğimiz kuaför telefonunu arayarak bilgi alabilirsiniz. Maaş ve çalışma saat/koşullarını yine aradığınız öğrenebilirsiniz. 2 Şube olarak açılan ve tecrübeli kuaförlerin arasında olan Faruk Özdemir Bay - Bayan Kuaför Salonu müşteri memnuniyetini artırmak ve ekibini genişletmek için ihtiyaç duyduğu bu değişime sizleri davet ediyor.

Üsküdar'daki Kuaföre Manikürcü,Kompleci - Maaş+SGK

Üsküdar Bayan Kuaför Salonuna Kompleci ve Manikürcü aranmaktadır. Maaş + SGK ile çalışma sağlanacaktır. İlgilenen arkadaşların verilen kuaför telefon numarasını aramaları rica olunur.

Şişli Fulya'da Kuaföre Acil Kalfa aranıyor

Şişli Fulya içerisindeki bir kuaför salonunda çalışmak üzere acil olarak aranan kalfa personeli iş ilanı için kuaför çalışma saatleri,maaş gibi detaylarına ulaşmak için verdiğimiz telefon numarasını arayabilirsiniz. Salonumuzda gerçekleşecek görüşmemiz için randevu alabilirsiniz.

Baykan&Gürkan Kuaföre Kalfalar Alınacaktır Avrupa Konut

Baykan&Gürkan Kuaför Salonu Gaziosmanpaşa Avrupa Konutları kişisel bakım hizmeti veren bay bayan kuaför salonudur. Baykan&Gürkan Kuaför Salonunun erkek tarafında çalışmak üzere kalfalar aranmaktadır. Kuaför iş ilanı detayıyla ilgili olarak verilen sabit kuaför telefon numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz ve görüşme ayarlamak için de randevu alabilirsiniz.

MCM Erkek Kuaförü Bahçelievler Tecrübeli Kalfa

İstanbul avrupa yakası kuaför salonlarından olan Bahçelievler ilçesinde kuaför salonu işletmeciliği yapan MCM Erkek Kuaförü'ne tecrübeli Kalfa aranıyor. Kuaför iş ilanı için ek bilgiler edinmek isterseniz verilen telefon numrasından bizlere ulaşabilir ayrıca görüşme ayarlayabilirsiniz.

Yusuf Tulgay Kuaför Göztepe Yardımcı ve Kalfa Aranıyor

Kadıköy kuaför salonu arayışınız eğer Göztepe semtinde ise Yusuf Tulgay Kuaför işletmesine Yardımcı ve Kalfa Arıyor.  Kuaför iş ilanı detaylarıyla ilgileniyorsanız verilen sabit hat veya Yusuf Tulgay Kuaför cep telefon numarasını arayabilir görüşme için randevu alabilirsiniz. Salon ekibimize katılmaya hazırsanız genel salon yardımcısı ve kalfa arayışımız vardır.

Erdem Kıramer Kuaför Göztepe Manikürist arıyor !

Kadıköy Göztepe'de kuaför salonunda kişisel bakım hizmetleri sunarak kadın ve erkekleri memnun ederek yoluna devam eden en iyi kuaför salonları arasında gösterilen Erdem Kıramer Kuaför Salonu Göztepe şubesi salonda çalışmak üzere Manikürist aramaktadır. Kuaför iş ilanı ile ilgili daha çok detaya verilen Erdem Kıramer Kuaför Salonu Göztepe telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Manikürcü Aranıyor - Ataşehir Red Kuaför Salon

Ataşehir'de hizmet vermekte olan Red Bayan Kuaför Salonu'na Manikürcü aranmaktadır ilgili kişilerin başvurularını bekliyoruz. Red Kuaför Telefon numarasından bize ulaşın.

Bülent Demir Kuaför Salonu'na Manikürist Ümraniye

Ümraniye'de hizmet vermekte olan kuaför salonu Bülent Demir Bay Bayan ve Solaryum Salonu içerisinde çalışmak üzere manikürist kişisel bakım personelleri aranmaktadır. Verilen Bülent Demir Bay-Bayan Kuaför Salonu telefon numarası üzerinden detayları öğrenebilir ve iş görüşmesi için randevu alabilirsiniz.

Mecidiyeköy Kuaför Salonuna Maaş veya %50 Manikürcü

Mecidiyeköy içerisinde bir kuaför salonunda manikürist olarak iş arıyorsanız bu ilanla ilgilenebilirsiniz. Maaş veya %50 komisyon ile çalıştırılmak üzere manikürcüler arayan Şişli Mecidiyeköy'deki kuaför salonu adına verilen bu kuaför iş ilanının detaylarını öğrenmek için verilen sabit kuaför telefon numarasını arayabilirisiniz.

Maslak Mode Bayan Kuaför Manikürist Arıyor

Mode Bayan Kuaför Salonu Maslak Sarıyer'de hizmet veren kişisel bakım merkezlerinden birisidir. Salonda verilen el ve ayak bakım hizmetlerini sağlamak adına işletmede çalışması üzere verilen kuaför iş ilanına göre Mode Kuaför Manikürist aramaktadır. İlgilenen ve lokasyon itibariyle Gazeteciler sitesi içerisinde yer alan Mode Bayan Kuaför Salonunda çalışmaya uygun olan kişisel bakım elemanlarının kuaför iş ilanı detaylarını öğrenmek adına verilen Mode Kuaför telefon numarasını aramaları rica olunur.

Plaza Hotel Kuaförüne Manikürcü,Kalfa ve Yardımcı

Balmumcu Barbaros Bulvarı üzerinde yer alan Plaza Hotel içerisinde yıllardır kişisel bakım ve kuaförlük hizmeti veren Davut ve Şeyhmus Kuaför Salonunda çalışmak üzere makyaj bilen manikürist yanında kalfa ve genel kuaför yardımcı personelleri de aranmaktadır. Kuaför iş ilanı detayıyla ilgileniyorsanız Plaza Hotel kuaför salonu telefon numarasını arayarak salon çalışma saatleri ve ücret detaylarını öğrenebilirsiniz.

Savaş Aksu Bay-Bayan Kuaför Salonu Profesyonel Ustalar

Küçükçekmece kuaför salonları arasında İkitelli semtinde hem baylar hem de bayanlar için kişisel bakım hizmeti veren bir kuaför salonu işletmesi olan Savaş Aksu Bay-Bayan Kuaför Salonunda çalışmak üzere 2500-3000TL arası maaş ile çalıştırılmak üzere profesyonel usta personelleri aramaktadır. Aramakas.com kuaför iş ilanları sayfasında yayınlanan bu ilan ile ilgileniyorsanız verilen Savaş Aksu kuaför telefon numarasını arayarak detayları kuaför çalışma saatlerini öğrenebilir ve ilk görüşme için randevu alabilirsiniz.    Küçükçekmecedeki diğer kuaför salonu iş ilanları için ise www.aramakas.com/kuafor-is-ilanlari sayfamızdan filtreleri seçerek inceleyebilirsiniz.

Ümraniye Princess Kuaföre Kompleci aranıyor

Ümraniye kuaför salonları aramalarında karşınıza çıkabilecek olan Princess Bayan Kuaför Salonunda çalışması üzere verilen kuaför iş ilanına göre işletmeye "Kompleciler" aranmaktadır. İlan detaylarına kuaför iş ilanı detaylarını verilen kuaför salonu telefon numarasını arayarak öğrenebilirsiniz.

Kırıktarak Palladium Şubeye Manikürcüler ve Kalfalar

Ali Kırıktarak Kuaför Salonu Palladium Şubesinde çalışmak üzere aranan Manikürcüler ve Kalfalar için Aramakas.com da yayınlanan kuaför iş ilanında geçmeyen detayları öğrenmek için verilen Ali Kırıktarak Kuaför telefon numarasını aramalı ve bilgi almalısınız. 

Ergin Badur Saç Tasarım Manikürist Kalfa Föncüler

Başakşehir en iyi kuaför salonların Ergin Badur Saç Tasarım için verilen kuaför personeli iş ilanına göre salonda çalışmak üzere Maaş+Prim+SSK ile manikürist , kalfa ve föncüler aranmaktadır. Kuaför ilanında verilen detaylar dışında başka bilgiler de edinmek istiyorsanız verilen Ergin Badur telefon numarasından diğer bilgileri de elde edebilirsiniz.  

Bayram Bal Ataşehir işletmeci Erkek Kuaför ve Makyöz

Ataşehir'de işletimde olan kişisel bakım salonu Bayram Bal Kuaför'e işletmede durup işletebilecek erkek kuaförleri ve makyöz aranmaktadır. İş ilanı ile ilgili detaylı bilgiyi verilen Bayram Bal Ataşehir telefon numarasından alabilirsiniz.