YILBAŞI GECESİNDE EĞLENCELİ TIRNAKLAR

YILBAŞI GECESİNDE EĞLENCELİ TIRNAKLAR

Yılbaşında birçok kadın o geceyi kutlayacak ve gecenin yıldızı olmak isteyecek neden tırnaklar da sizin gibi gecenin yıldızı olmasın ki. Nail art da çok populer olduğuna göre tırnaklarınızı renklendirilerek elbisenize de şıklık katabilirsiniz ve nail art çılgınlığına katılmış olursunuz.Sezonlardır moda olan şekillendirilmiş tırnaklar bu sezon ve gelecek sezonlarda da trend olacak. Tırnaklarda renk seviyorsanız ve artık tek renkten sıkıldıysanız bir çılgınlık yapın ve yılbaşı gecesinin verdiği cesaret ile tırnaklarınızı renklendirin.

Yılbaşı gecesinde ise gecenin anlam ve önemine göre tırnaklarda yılbaşını çağrıştıran şekiller yaptırmak iyi bir fikir. Tırnaklar çam ağacı yaptırmak iyi bir fikir olabilir. Renkli tırnaklar ile dolaşmayı seviyorsanız kıyafetinize ve makyajınıza uygun bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer aklınızda başka orjinal oje fikirleri varsa sistemimizde kayıtlı olan kuaförlerden  çok hızlı bir şekilde online randevu alıp eğlenceye erken başlayabilirsiniz.

yilbasi-gecesinde-eglenceli-tirnaklar-2

Kar taneleri yaptırmak bir diğer fikir ve çam ağacı fikrinden daha az çılgın. Nail artı seviyorum ama çok çılgın geliyor diyorsanız, kar tanesi ellerinizde hem çok zarif durur hem de eğlenceli görünür. Taban rengi lacivert ve kırmızı olabilir ama daha yumuşak tonları tercih ediyorsanız nude renkli ojeleri de taban olarak kullanabilirsiniz.

Yıldızlar, çam ağaçları, fiyonklar ve yılbaşını hatırlatacak bütün şekillerle yılbaşı gecenizde tırnaklar üzerine şekiller yaparak gecenin hem en şıkı hem de eğlencelisi siz olacaksınız.

yilbasi-gecesinde-eglenceli-tirnaklar-3

yilbasi-gecesinde-eglenceli-tirnaklar-5

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar