WET'N WİLD MEGASLİCKS DUDAK PARLATICISI VE ESSENCE GÖZ FARI

WET'N WİLD MEGASLİCKS DUDAK PARLATICISI VE ESSENCE GÖZ FARI

Güneşin içimizi ışıtan ışınları ve bu güzel yaz mevsimi yavaş yavaş etkilerini göstermeye başlamışken mat ve kuru rujlar yerlerini parlatıcılara ve lipglosslara bırakırken, Wet n Wild’ın MegaSlicks Lipgloss’ları raflarda en önlerde ve makyaj çantalarında en çok kullanılanlar arasında belirmeye başladı. Mükemmel kokuları ve zengin renk çeşitliliği ile gönlümüzü çalmayı başaran Wet n Wild MegaSlicks Lipgloss, klasik parlatıcılardan farklı olmayan yapısıyla dudakta çok fazla ağırlık hissi bırakmasa da yağlı bir yapıya sahip değil, yine de bir parlatıcı dokusunda olduğu için rujlar kadar doğal, varlığı hissedilmeyen bir yapıda olması tabi ki beklenemez. Fırça esnek bir yapıya değil sert, şekil almayan kıvrılmayan bir yapıya sahip, dudağınızın her yerine tek sürüşte fırçayı kaldırmadan ulaşabilmek pek olası değil. Kutudan bakıldığında sedefli-simli bir dokuda olduğu izlenimine sahip olunsa da, dudağa uygulandığında simli yapıda olmayıp sadece ıslaklık görüntüsü verme özelliği ürünü ön plana çıkarıyor.

Yapıda bulunan sedef kolayca görülebiliyor

                    

Ürünü dudağınıza uyguladığınızda tam olarak ambalajdan görünen rengi veya tonu elde etmeniz pek olası değil, çok yoğun olmayan şeffaf bir tona sahip, bu özellik “Candy Apple” tonunda belirgin olarak görülebiliyor. Birkaç ton uygulamanız ürünün rengini değiştirmiyor. Altına benzer tonlarda uygulanan rujla çok daha belirgin bir görüntü elde edilebilir. Eğer parlatıcı kullanmayı tercih edenlerdenseniz, performans / fiyat oranına göre bittiğinde tekrar alınabilecek bir ürün.

Candy Apple-dudakta duruş

Essence markasının en önemli özelliği belki de tamamen Türk üretimi bir marka olup doğal içeriklere sahip olması. En çok kullanılan ürünlerinden biri de tekli göz farları ve bu farlar arasından da en çok sevilenlerinden biri beyaz sedefli tekli göz farı.  Göz pınarlarına uygulandığında içerisinde bulunan sedefler sayesinde müthiş bir aydınlık veriyor ve gözün olduğundan daha büyük görünmesini sağlarken, havalı bir göz makyajı uygulaması için ilk kat olarak da kullanılabiliyor. 2.5 gramlık kutusunda piyasadaki diğer farlara oranla çok daha fazla ürün var.

Sedefler flaşsız ortamda dahi gözle görülebiliyor

Tozutma sorunu olduğu bir gerçek; fakat göze uygulandığında bu sorun görüntüde bozukluğa sebep olmuyor. Pigmentasyonu çok fazla olmamakla beraber, alındığında fırçaya çok fazla gelmiyor, aşırı uygulayıp disko topuna dönmemek için iyi bir yön :) İstenildiği zaman aydınlatıcı olarak elmacık kemikleri ve üzerine aydınlatıcı olarak bile kullanılabilecek, yeterli miktarda pigment içeriyor. 

Kolda duruş-bazsız

Fırçadaki tozutma ve birikmeler açıkça görülebiliyor

 Eğer gün boyu kullanacaksanız, kalıcılığı artırmak için uygulamadan önce far bazı kullanırsanız fardan çok daha fazla verim alabilirsiniz.  Essence tekli göz farının beyaz sedefli tonu küçük gözleri büyük göstermek isteyenler veya gözlerini aydınlatıp daha fazla ön plana çıkarmak isteyenler için uygun fiyatıyla mükemmel bir seçenek.

Kapaktaki tozutma görülebilecek miktarda

 

 

 

 

 

 

Yazar: Cemre Uçaryılmaz

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar