The Balm Balm Jovi Makyaj Paleti

The Balm Balm Jovi Makyaj Paleti

Yazın sonunun yaklaşmasıyla birlikte, hepimiz sonbahar için hazırlıklar yapmaya başladık. Mağazalar sezon sonu indirimlerine başlamışken biz de yaklaşan sonbahar aylarında kullanacağımız ürünleri planlıyor, yeni trendleri takip ediyoruz.

Sezon sonu indirimlerini iyi değerlendirmek isteyenler için The Balm’a ait çok güzel ürünler var. Siz de bu sonbahar aylarında yeni bir başlangıç yapmak, makyaj masanızı yenilemek ya da makyajı günlük rutinlerinizin arasına almak istiyorsanız The Balm’ın en ünlü ürünü ve indirim günlerinin gözdesi Balm Jovi makyaj paletini incelemelisiniz.

The Balm Balm Jovi Palette 

Hiç şüphesiz Gratis mağazalarında gezerken dikkatinizi çekmiştir bu palet. Her zaman tasarımlarıyla kalbimizi çalan The Balm, bu palette de eğlenceli bir görünümle raflarda yerini alıyor. Bon Jovi gibi ünlü rock gruplarına gönderme yapan palet, far isimleriyle rock müzik tutkunu olanlarımızın baş tacı olabilir. 

Palet on iki adet far, bir aydınlatıcı, bir allık ve iki adet krem ruj içeriyor. Kapağı açtığımızda kalp şeklinde büyük bir aynayla karşılaşıyoruz ve çok kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Paletin en altında ise kullanıcılar için dört farklı kombin önerisi var. Hangi farları karıştırmanız gerektiğini gösteren tablo çoğu zaman, kararsız kaldığımızda kurtarıcımız olabilir.

Paletin içerisinde dört tanesi simli, dört tanesi sedefli ve dört tanesi mat olan on iki adet far bulunuyor. Çoğu göz makyajının vazgeçilmezi olan toprak tonları, her zaman ihtiyacımız olan açık ve simli renklerin biraraya gelmesiyle neredeyse tek paletle far ihtiyacımızın tamamını karşılayabiliyoruz. Lead Zeppelin, Alice Copper ve The Stroke isimli renkler ise oldukça karakteristik ve her yerde bulamayacağımız renklerden. Paletteki farların pigmentasyonunun iyi olduğunu söyleyebiliriz. Renkleri karıştırdıkça çok farklı kombinler de elde etmemiz mümkün. 

Paletin diğer üyeleri ise neden makyaj ihtiyacımızın tamamını karşılayabileceğimizi gösterir nitelikte. Palette bulunan aydınlatıcı, yapı olarak markanın ünlü aydınlatıcısı Mary Lou Manizer ile benzerlik gösteriyor. Yine de Mary Lou’ya göre daha az simli ve daha doğal görünen bir yapısının olduğunu söyleyebiliriz. Pop! Pop! isimli allık ise yine markanın oldukça ünlü ürünlerinden biri olan Frat Boy allığın ta kendisi. Görünümü fazla pembe dursa da, yüzde daha açık ve daha doğal bir duruş sergiliyor. The Balm’ın diğer allıkları da oldukça seviliyor fakat Frat Boy çoğu blogger’ın ve makyaj düşkününün favorisi olmuş durumda.

Krem şeklindeki Milly ve Vanilly rujlar ise yine The Balm’ın popüler rujlarının aynısı. Rujları uygulamak için ruj fırçası gerekiyor. Sonbahar için oldukça güzel olan renklerin dudaklarda yumuşak ve pürüzsüz bir duruşu var. Rujları allık olarak kullanan kullanıcılar da mevcut.

The Balm Balm Jovi palet, sonbahara uygun far renkleri, doğal görünümlü allığı, aydınlatıcısı ve her zaman tercih edilen rujları ile yeni sezonda gözde makyaj ürününüz olabilir.

Yazar: Kardelen Kanığ

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar