Stiletto Tırnaklar

Stiletto Tırnaklar

Nail art akımı hala trend olsa da tırnaklarda yeni bir trend var. Stiletto tırnaklar. Rihanna ve Lady Gaga’da gördüğümüz sivri uçlu vamp tırnaklar hakkında biraz bahsedelim.

Sivi uçlu tırnakar, zarif ve naif küt tırnaklardan sonra fazla çılgın gelebilir. Ancak uygulanmış bir tırnakta görünce ne kadar hoş durduğunu fark etmeden edemeyeceksiniz. Rihanna’dan Lady Gaga’ya, Fergie’den Katy Perry’ye kadar bu tırnakları ünlüler de görmek bu görüntüye alışmayı kolaylaştırıyor.

   stiletto tırnaklar, tırnaklar, nailart 

Stiletto tırnakları kullanmaya başlayacaksanız, tırnak bakımını kesinlikle ihmal etmemeniz gerekmekte. Çünkü sivrilen kısım kırılmaya çok müsait. Ellerinizi ve tırnaklarınızı besleyecek bir krem bulup kullanabilirsiniz.Bakımlı tırnaklar için krem kullandığınızda hem eliniz hem de tırnaklarınız güzelliğini kormuş olur. Tırnaklarınızı da törpülemek yapmanız gereken işlemlerden diğeri.

Stiletto tırnaklarda kullanmanız gereken oje renklerinde dikkatli olmanızda fayda var. Fosforlu renkler pek hoş durmayabilir. Ya da tırnak diplerinde yumuşak renkler kullanıp uçlara doğru daha canlı renkler kullanıp modern bir görüntü yakalayabilirsiniz.  

Sivrileştirilmiş tırnaklarda nail artın çok güzel duracağından bahsetmeye gerek yok aslında. Desenli stiletto tırnaklar çok şık duruyor ve denemeye değer . Ayrıca pastel tonlar da stiletto tırnaklarda kullanabileceğiniz renkler arasında.

Yeniliklere hazırsanız ve yazımda paylaştığım resimlerde bu trendi beğendiyseniz denemenizi tavsiye edeceğim bir trend.

   

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar