SONBAHAR KIŞ SEZONU SAÇ RENGİ VE STİL TRENDLERİ

SONBAHAR KIŞ SEZONU SAÇ RENGİ VE STİL TRENDLERİ

Sonbahar – Kış sezonunda saçlar artık masum değil agresif olacak. Bu dönemde de doğal dalgalı saçlar, örgüler, at kuyrukları, balerin topuzlar da çok trend tabi ki ama agresif yaklaşımlar da yavaş yavaş gündeme geliyor. Saç rengi olarak pırıltılı granit kahve tonlarını her yerde sık sık göreceğiz.

Diğer bir ton olarak da şeftali çekirdeğinin iç tonlarında olan dore tonları da çok moda. Ayrıca aykırı renkleri sevenler, yeniliğe çok açığım diyenler için saç rengi olarak metalik gri tonu bu sezon  çok trend. Denerim diyebiliyorsanız hemen uygulayın.

Saç rengi olarak gri tonunu kullanın ve trendi yakalayın. Bu sezon saçlarda spor şıklık, rock ve grunge akımlarının etkisi görülecek diyor uzmanlar. Gelişi güzel toplanmış saçlar, balerin topuzları ve at kuyrukları tabi ki bu sezon da çok popüler. Yaz sezonun da olduğu gibi bu sezon da doğal görünüm çok trend ve uygulaması da çok kolay. Saç stili olarak çene hizasında kesilmiş saçlar bu sezon çok popüler. Uzun saçtan vazgeçerim kısa saç bana yakışıyor diyorsanız saçlarınızı çene hizasında kestirerek bu modayı yakalayabilirsiniz. Uçlarını da farklı bir renge boyatırsanız çok şık bir görüntü elde edersiniz.  

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar