Sephora Flashy Liner ve Essence Get Big Lashes

Sephora Flashy Liner ve Essence Get Big Lashes

Hepimizin makyaj masasından eksik etmediği, bittikçe yeniden aldığı ürünler vardır. Sephora Flashy Liner ve Essence Get Big Lashes çoğu kişinin ‘olmazsa olmaz’ kategorisine girebilecek ürünler. Okul hayatıyla, iş hayatıyla baş ederken, göz makyajımızı pratikleştirecek; gün içinde sürekli düzeltmemize neden olmayacak makyaj malzemeleri hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Makyajı uygularken tek denemede iyi sonuçlar elde edeceğiniz, uzun zaman bozulmayacak, akma yapmayacak; bittikçe yeniden almak isteyeceğiniz ürünlerle tanışmak istiyorsanız, Sephora Flashy Liner Waterproof ve Essence Get Big Lashes serilerini birlikte inceleyelim.

göz kalemi, eyeliner, maskara, rimel, sephora, essence

Sephora Flashy Liner Waterproof

İnceleyeceğimiz ilk ürün Sephora markasına ait Flashy Liner Waterproof serisi. Bildiğimiz gibi neredeyse her markanın onlarca farklı eyeliner çeşidi var. Aralarından seçim yaparken hepimizin kriterleri uygulaması kolay, pigmentasyonu yüksek, suya dayanıklı, üst göz kapağına bulaşmayacak eyelinerlar edinmek. Bu kadar çeşidin arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız ve performansı yüksek olmayan eyelinerlara yüksek miktarlar ödemekten sıkıldıysanız Sephora’nın Flashy Liner’ı tam size göre diyebiliriz.

Ürün göz kalemi olarak geçiyor olsa da, eyeliner işlevi görüyor. On farklı renkte gelen göz kalemi serisi, içlerinde maviden mora çılgın renkler barındırdığı gibi siyahın en güzel tonlarını da içeriyor. Göz kalemini denediğimizde ilk fark ettiğimiz şey kalemin oldukça yumuşak bir yapısının olması. Bu durum da uygulamayı kolaylaştırdığı gibi hata payını en aza indirgiyor.

Ürün adından da anlaşıldığı üzere suya karşı dayanıklı. Sabah kullandığınız ürünün alt kirpik diplerinde bile gün boyu aynı kaldığını ve hiçbir şekilde göz kapaklarına bulaşmadığını gözlemleyebiliyorsunuz.

Sephora Flashy Liner Waterproof’u Sephora mağazalarında bulabilir, indirim günlerinde oldukça uygun fiyatlara edinebilirsiniz.

Essence Get Big! Lashes

İnceleyeceğimiz ikinci ürün ise Essence’e ait Get Big Lashes serisi. Essence uygun fiyatları ve genellikle deneyenlerin çoğunun ürünlerden memnun kalması ile bilinen bir marka. Markaya ait ürünlerden en çok tercih edilen ve sevilen seri Get Big Lashes serisi dersek yanılmış olmayız.

Get Big Lashes serisi çoğu markanın yapamadığını yaparak kirpiklerimizi takma kirpik derecesinde uzatabiliyor. 4 farklı çeşidi olan maskaralar, ihtiyaca göre şekilleniyor. Klasik olanı, suya dayanıklısı, ekstra siyah olanı ve kirpiklerin kıvrılmasını sağlayanı ile hemen hemen her kirpik tipine hitap edebiliyor.

Maskaralar vadettiği uzunluğu sağlıyor olsa da hacim konusunda çok yüksek performans gösterdiğini söyleyemeyiz. Yine de, ürün kullanıldığında yapaylıktan çok uzak bir görüntü bırakıyor. Gün boyu akma yapmamasına ve etkisini göstermesine rağmen makyaj temizleyici ürünlerle kolayca çıkarılabiliyor.

Ürünlerden Volume Curl maskarayı deneyen biri olarak söyleyebilirim ki Volume Curl maskara gerçekten kirpiklerin kıvrılmasını ek bir şey kullanmaya gerek olmadan sağlayabiliyor. Tek kat uygulama ile kirpikler pek fazla hacim kazanmasa da beklentilerimizin üstünde kalacak kadar uzayabiliyor.

Essence Get Big Lashes serisini edinmek isterseniz Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Yazar: Kardelen Kanığ

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar