Saçlarda Bronde Trendi

Saçlarda Bronde Trendi

Saçlarınız kahveyken yüzünüzü çok boğuyor, cilt renginizi geri plana atıyor olabilir ya da sarı saçları çok seviyor ancak çok yapay buluyor, bakımında zorlanıyorsanız veya ten renginizi soluk gösteriyorsa bu saç trendi tam sizlik.

Bronde saçlar, Brown-Blonde kelimelerinin birleşmesiyle ortaya çıkan ve bu trendi tanımlayan yeni bir kelime. Yani kahverengi ve sarı tonlarını içinde barındıran bu trendin adı. Son yıllarda da oldukça sık tercih edilen bu saç modeli kumral tonları, küllü sarıları ve bal rengi tonlarını taşıyor. Özellikle yaz aylarında kendiniz ve saçlarınız için bir yenilik yapmak isterseniz ancak bunu yaparken doğallığınız korumak isterseniz hiç düşünmeden Bronde trendine uyabilirsiniz. Çünkü bronde saç her ten rengi için uygun.

saç, trend, bronde, saç modeli, saç rengi 

Kahverengi üzerine saçın doğal rengini bozmayacak şekilde uygulanan bu sarı tonları, saçların orta ve uç kısmına uygulayarak sarışın ve kumral arası bir saç rengi elde ediliyor. İster çok uzun saçlarını olsun ister kısa. Yüzünüze yakışan her saç stiline uygulanabilir. Yoğun sarılar isterseniz sarı tutamlarınızı daha sık kullanabilirsiniz. Daha doğal bir görünüm isterseniz çok sık olmayacak ancak ışıltı katacak kadar sarı tonları attırabilirsiniz. Bakımı ise sarı saçlar gibi zor değil. Ancak yine de saçlarınıza boya uygulandığı için boyalı saçlara uygun saç ürünleri (şampuan, saç kremi…) tercih etmek yararınıza olacaktır. Özellikle ünlüler arasında 2015 yazında popülerleşen bu saç trendi bu yılda çok tercih edilecek gibi.

     

Yazar: Deniz Köseli

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar