SAÇ AKSESUARLARI YENİ SEZONUN ÖNE ÇIKAN TRENDİ

SAÇ AKSESUARLARI YENİ SEZONUN ÖNE ÇIKAN TRENDİ

Deri saç bantları, geometrik klipsler, retro deri at kuyruğu tokaları, Newyork Moda Haftası’nda bu aksesuarların her şeklini ve her boyutunu şaşırtıcı bir şekilde gördük. Diğer defilelere de bakacak olursak bu aksesuarların bu sezon bir yere gideceği yok gibi görünüyor.

Gucci’nin defilesi ile başladı bu aksesuarlar. Mankenler kulaklarının üstüne doğru tutturulmuş kocaman çiçek demetleri ile podyumda yürümeye başladılar ve kıyafetleri ile birlikte bir bütün oluşturarak çok şık bir görüntü oluşturmuşlardı.

Daha sonra Fendi geldi ve renkli deri saç bantları podyumda yerini aldı bu sefer. Bu renkli deri saç bantlarını dağınık Fransız örgüleri ile tamamlayarak kullanmışlardı. Buna uygun makyajı ile birlikte mankenler gerçekten göz alıcı görünüyorlardı.

Bunu da Prada takip etti ve değerli taşlarla süslenmiş saç aksesuarlarıyla mankenler podyumu yıktı geçti. Bu saç şeklini oluşturan saç stilistini çok seven Bayan Prada aynı saçı tekrar istedi. Fakat saçlar bu sefer daha geri planda aksesuar ise ön plana çıkmıştı. At kuyruğu aksesuarı da kullanılan bu defilede inanılmaz güzel saç aksesuarları mevcuttu ve saçları kendiniz evde yapabileceğiniz kadar basitti. Zaten değeri taşlar ile süslü bir taç varken saçınızın üstünde, saçınız olmasa bile güzel görünebilirsiniz. O kadar detaylı bir aksesuardan sonra saçları en basit şekilde yapmak zaten en mantıklı hareketti.

Defilelerde de görüldüğü gibi saç aksesuarlarını bu sezon herkeste göreceğiz. Gecelerde kullanmak için gösterişli aksesuarları, günlük için ise basit saç bantlarını ya da saç tokalarını kullanarak görünüşünüze biraz daha şıklık katabilirsiniz.

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar