Rimmel London Fondötenleri

Rimmel London Fondötenleri

Fondöten seçimi, şüphesiz biz kızlar için oldukça uzun ve meşakkatli bir yol. Gerçekten bize iyi gelecek, istediğimiz ürünü bulmakta zorlanır; çoğu kez renk tonunu tutturamamaktan veya fondötenin fazla ince, fazla kalın olmasından şikâyet ederiz.

Her cildin ihtiyaçları farklı olduğu gibi, ona iyi gelecek fondöten çeşidi de farklı. Yağlı ciltler fazla ağır fondötenleri kaldıramıyorken kuru ciltler likit fondötenlere; sivilce ve leke sorunu olmayan ciltler ince fondötenlere ve cilt sorunları olanlar kapatıcılığı yüksek, daha kalın fondötenlere ihtiyaç duyar.

Ülkemizde hemen hemen en çok sevilen markalardan biri olan Rimmel London, uygun fiyatları ve neredeyse high-end dediğimiz, yüksek kalitedeki ürünlere muadil olabilecek kalitesiyle oldukça yaygınlaşmış durumda. Markanın en başarılı olduğu alan ise cilt ürünleri olabilir.

Rimmel London, çıkardığı fondötenlerle hemen hemen her cilt tipini düşünmüş ve fondötenlerini ihtiyacınız olan özelliklere göre kategorilere ayırmış. Bunlar arasında kapatıcılık sağlayan, yüzle bütünleşen, yüze canlı bir görünüm veren fondötenler var.

Fondöteninizden memnun değilseniz, yeni bir fondöten arayışı içindeyseniz ve hayallerinizin ürününü bulamamışsanız bu yazı sizler için geliyor.

Cilt bakım ürünleri, fondöten, rimmel london

 

Rimmel London Lasting Finish 25H Fondöten

Rimmel London’un en sevilen ürünlerinden biri olan, sorunlu ciltlerin kurtarıcısı Lasting Finish fondöten. Ürünün vadettiği en önemli şey yüksek kapatıcılık sağlaması diyebiliriz. Lasting Finish kırmızı ve beyaz kapaklı olmak üzere iki çeşitten oluşuyor. Kırmızı kapaklı olan içeriğinde serum bulunduruyor ve kapatıcılık oranı daha yüksek. Beyaz kapaklı olan, Lasting Finish Nude ise daha çok günlük makyajlar için, orta kapatıcılıkta bir ürün. Mat bitişli olmasına rağmen cildi nemlendirme özelliği gün boyu cildinizin kurumasını engelliyor, aynı zamanda SPF 20 bulundurarak cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.

Bir fondötende aradığınız özellikler uzun süre kalıcı olması, kapatıcılığının yüksek olması, ciltte oldukça doğal durması, mat bitişli olması ve güneş koruması ise Lasting Finish sizin fondöteniniz. 

 

Rimmel London Wake Me Up Fondöten

Sıra bugüne kadar adından en çok söz ettiren makyaj malzemelerinden biri olan Wake Me Up fondötende. Vloggerlar ve makyaj uzmanlarından sıklıkla adını duyduğumuz, ülkemize gelince de çokça heyecanlandığımız bir fondöten olan Wake Me Up, çıktığı günden itibaren çoğu kullanıcının favori fondöteni oldu.

İçeriğinde bulunan minik simler ile cilde aydınlanmış ve canlanmış bir görünüm veren Wake Me Up aynı zamanda SPF 15 içeriyor ve cildinizi güneşten koruyor. Nemlendirme özelliği sayesinde kuru ve normal ciltlerin gözdesi olabilecek fondöten, ne yazık ki yağlı ciltlere uygun değil çünkü gün içinde parlama yapabiliyor.

Bir fondötenden beklentiniz canlı bir görünüm, orta kapatıcılık ve doğal bir bitiş ise Wake Me Up sizin fondöteniniz.

Yazar: Kardelen Kanığ

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar