RENGARENK KİRPİKLER

RENGARENK KİRPİKLER

Pastel renkler, neon renkler derken aslında renkli olmak bu yazın en büyük trendlerinden. Kıyafetten makyaja, makyajdan saça kadar renkleri kullanabiliyoruz. Renkli olmayı seviyorum fakat saçlarımı boyatacak kadar cesur değilim diyenlerdenseniz, belki ufak ufak renklenmek hoşunuza gidebilir.

Kirpikleri rengarenk boyamaktan bahsediyorum :) Mesela siyah ya da kahverengi rimelinizden vazgeçip mavi, yeşil, pembe, sarı, beyaz gibi renkli rimelleri deneyebilirsiniz.

      

Başta bunun iyi durmayacağını sadece, şaka amaçlı fotolarda kullanmak için yapıldığı söylenebilir fakat sonradan bunun çok hoş ve canlı durduğu keşfedildi ve Instagram’da renkli kirpilkli paylaşımlarda bir patlama yaşandı ve renkli kirpikler trend oldu.

Tek renk bana sıkıcı geliyor bile diyebilirsiniz. Öyleyse kirpiklerinizi rengarenk boyayarak gökkuşağı şeklinde kirpikler yapabilirsiniz. Kirpiklerinizi kısım kısım farklı renklerde boyayın ve işte gökkuşağı kirpikleriniz hazır.  Kirpiklerini boyamak için uğraşmak istemeyenler için ise bir alternatif daha var. Rengarenk takma kirpikler var. Bunlardan satın alıp uygulayabilirsiniz ve uğraşmadan renkli kirpiklere kısa yoldan ulaşmış olursunuz.

Renkleri farklı şekilde kullanmaya cesaret edenlerdenseniz hoşunuza giden bir makyaj trendi olabilir bu. Fakat ben yapamam diyenlerdenseniz ve bu makyaj şeklini uygulamak istiyorsanız, belki katılacağınız konsept partilerde ya da özel gecelerde uygulayabilirsiniz.

Kirpiklerinizi renkli yaptıktan sonra kalan makyaj kısmını sade tutmanız daha güzel görünecektir.  Renkli olmaktan hoşlanıyorsanız, yaz aylarında bu rengarenk kirpikler trendini denemenin tam sırası :)

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar