Neutrogena Hızlı Emilen Ayak Bakım Kremi

Neutrogena Hızlı Emilen Ayak Bakım Kremi

Ayaklarımız her zaman göz önünde olmasa da onlarında bakıma ihtiyacı olduğunu unutmamalıyız. Yoğun iş temposundan, güzel görünmek için giydiğimiz sıkıntılı ayakkabılardan ya da sürekli ayaklarımızı yıkamamızdan kaynaklanan nem kaybını, çatlak oluşumlarını engellemeliyiz. 

Düzenli pedidür yaptırarak (ya da yaparak), pedikür yaptırmayı sevmiyorsanız evde kendiniz topuklarınızı törpüleyebilirsiniz. Ancak bütün bu işlemlerden sonra ayaklarınızı nemlendirmek için bir bakım kremine ihtiyacınız olur. 

Pahalı ayak kremlerini ya da bir çok doğal yöntemi denedim ancak en çok işime yarayacak kremin markette satılacağını düşünmezdim. Günlük ev alışverişi için uğradığım marketin krem reyonunda gördüğüm Neutrogena Hızlı Emilen Ayak Bakım Kremi çok işime yaradı, ayaklarım kuruluktan kurtuldu ve sürekli kullandığım krem haline geldi. 

Ayak Bakımı, Neutrogena Hızlı Emilen Ayak Bakım Kremi, Ayak Kremi, Pedikür

Kremin arkasında yazdığı gibi uzun süreli nemlilik sağlıyor. Bazı kremlerin verdiği yağlılık hissi bu kremde hissedilmiyor. Ayağınıza sürer sürmez hızlıca emiliyor ve ayakkabınızı ya da çorabınızı kolaylıkla giyebiliyorsunuz. Kuru ayaklarla çorap giymeyi sevmeyenler için hızlıca emiliyor olması belki de en büyük artısı. 

Norveçlilerin el kuruluğu konusunda uzmanlığı herkes tarafından bilinmektedir. Ayaklarda da nemlilik sağlayabildiklerini denedim ve gördüm. Ben günde bir kere ayağıma sürüyorum ve ayaklarıma bu yetiyor ancak daha kuru ayaklara sahipseniz bir kereden daha fazla da sürebilirsiniz. Eğer aceleniz yoksa gece sürüp yatın ve sabah yumuşacık ayaklarla uyanın.

Neutrogena Hızlı Emilen Ayak Bakım Kremini güzellik marketlerinde ya da büyük marketlerde bulabilirsiniz. Fiyatıda gerçekten çok uygun. Kolayca bulunabilen ve fiyatı uygun olan bir ayak bakımı ürünü bazen sizin tam aradığınız ürün olabiliyor. Bunu keşfedebilmek için ise sadece denemek gerekiyor.. 

 

Yazar: Aramakas Team | Güzellik ve Kişisel Bakım Editörleri

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar