MAYBELLİNE COLOUR TATTOO FAR

MAYBELLİNE COLOUR TATTOO FAR

Merhaba, bugün sizlere Maybelline colour tattoo far hakkındaki görüşlerimden bahsedeceğim.  Geçen seneden beri kullandığım bir far olan colour tattoo serisini hem çok beğeniyorum hem hiç beğenmiyorum.

Güzel yanları; sürümü çok kolay, çok pratik, yapışmıyor, fırça gerektirmiyor bu ekstra fırça masrafından ve fırça temizliğine harcanan zamandan da kurtarıyor. Ben ilk olarak kahverengi rengini kullanmıştım. Özellikle yaz aylarında çok kullanışlı oluyor çünkü içinde bir miktar pırıltı var. Bronzlaşan cildiniz için oldukça uygun bir alternatif. Pigmentasyonu da oldukça kuvvetliydi kahverenginin.

Gelgelelim her şey siyah rengi denemeye karar verdiğim zaman oldu. Misspera adlı internet sitesinden oldukça düşük bir fiyata aldım, kargo geldiğinde diğer tüm ürünlerdense siyah farımı bekliyordum. Heyecanla ilk denememi yaptığımda inanılmaz bir hayal kırıklığına uğradım. Güzelim kahverengiyi tek parmakla incecik aldığınızda bile rengini belli ederken siyah tam bir felaketti. 5-6 kez çabalamam sonucu rengi tutturdum. Tam makyajıma devam ediyordum ki 2 ya da 3 dk sonra bütün göz kapağıma bulaşmak suretiyle beni bir sirk maymununa benzeten görüntümle karşılaştım. Kahverengi farda sürdüğünüz sürdüğünüz gibi kalıyordu ekstra bulaşma dağılma akma yapmıyordu bunda ise tam tersiydi. Bir de siyah renk olduğunu düşünürsek nasıl sinirlendiğimi tahmin edersiniz. Akabinde tırnak içlerimin simsiyah olduğunu fark edip daha da sinirlendim haliyle… Belki fırça ile sürülse farklı bir sonuç elde edilebilir, denemediğim için yorum yapamıyorum.

Sonuç olarak kahverengi farla olan colour tattoo aşkım siyahla son buldu. Kendisiyle bir aşk-nefret ilişkisi içerisindeyiz.. Yine de kahverengi renk için çok güzel bir alternatif. Son bir dipnot eklemek gerekirse; Kahverengi rengini  makyaj bazı olarak da kullanan arkadaşlarım var. Benim gibi smokey eye yapma konusunda özürlü değilseniz sanırım bu konuda başarılı olacaksınızdır.

Yazar: İmge Nerkis

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar