2017 Manikür Trendleri

2017 Manikür Trendleri

Sosyal yaşamda, konuşmalarımız da kendimizi ifade edebilmek için ellerimizi de sıklıkla kullanırız. Her zaman göz önünde olan ellerimizin bakımlı görünmesinde büyük önem taşıyan tırnaklara özen göstermek ise yapmamız gereken ve alışkanlık haline getirmemiz gereken bir davranış.

Saçımıza ve makyajımıza gerekli özeni göstererek bakımlı olmaya çalışırken tırnakları unutmak aslında yaptığımız en büyük yanlış. Bu yüzden 2017 saç makyaj trendlerinden daha önce bahsettiğimizi ve tırnak trendlerini atladığımızı fark ettik. 2017 baharında uygulayabileceğiniz Nail Art trendlerinden bir kaçını sizin için derledik.

Yuvarlak kesilmiş kısa tırnakları bu sezon da sıklıkla göreceğiz. Uzun ve kare tırnakları seven kadınlar biraz hayal kırıklığına uğrayabilirken, iş hayatında da kolaylıkla kullanabileceğimiz kısa ve yuvarlak kesimli tırnaklara çok modern ve bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.

Tırnaklar, Nail Art, manikür, oje

Mat tırnakları da bu sezon sıklıkla göreceğiz.  Tabanına mat oje sürüp üstüne de parlak oje renkleriyle şekiller de yaparak kullanabilirsiniz.

Tırnaklarınıza aynı şeyler yapmaktan sıkıldıysanız neden farklı renkleri farklı şekillerle birlikte kullanmıyorsunuz. Çok zor nail art modellerini uygulamaya çalışmak yerine rastgele şekillerle kendi Nail Artınızı kendiniz uygulayabilirsiniz.

Metalik tırnaklardan bahsetmeden geçmeyelim.  Metalik renkleri tırnaklarınıza uygulayarak çok trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Son olarak tırnaklarda minimallik moda. Çok fazla zaman kaybederek yapacağınız Nail Art modelleri yerine sadece çizgilerle oluşturulmuş tırnaklar ya da sade renklerle oluşturulmuş modelleri kullanarak hem şık hem de stil olabilirsiniz.

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar