Loreal Super Liner Eyeliner & Wet’n Wild Tunnel Vision

Loreal Super Liner Eyeliner & Wet’n Wild Tunnel Vision

Dumanlı göz makyajı, hangi mevsimde olursak olalım severek kullandığımız; yaz, kış, gündüz, gece demeden her zamana ve her kombine uyan bir makyaj çeşidi. Dışardan ne kadar kolay görünürse görünsün, bu makyajı uygulamanın tahmin edemeyeceğimiz kadar çok inceliği var. Kullandığımız fardan fırçaya, eyeliner çeşidimizden eyelinerın kalınlığına kadar birçok etken dumanlı göz makyajının güzelliğinde rol oynuyor.

Dumanlı göz makyajını en ideal şekilde uygulamak için hepimiz birçok makyaj malzemesi denemişizdir. Onlarca gereksiz ürünün arasında kaybolmamak için yapmamız gereken en önemli şey, aldığımız malzemelerle hem gündüz hem de gece makyajı yapıp yapamayacağımızdan emin olmak.

Bu yazıda size ‘joker ürünler’ olarak değerlendirebileceğimiz, gündüz ve gece kullanabileceğimiz, her koşula uyum sağlayan iki ürünü tanıtmak istiyorum. Loreal’in çok sevilen eyelinerı Super Liner Gel Intenza ve Wetn Wild’ın en popüler paletlerinden Tunnel Vision’ı birlikte inceleyelim.

göz makyajı, loreal, jel liner, makyaj, dumanlı göz makyajı

Loreal Super Liner Gel Intenza

İdeal eyelinerı ararken birçok eyeliner çeşidi deniyoruz. Likit eyelinerlar, kalem şeklinde olanlar, diplinerlar derken kendimize en uygun olanı, en kolay kullandığımızı seçmeye çalışıyoruz. Kalem eyelinerlarda yaşanılan en genel problem rengin yeterince koyu olamaması, likit eyelinerlarda ise kullanımın zor olmasıdır.

Kullanımı kolay, rengi koyu ve gün boyu kalıcı bir eyeliner arıyorsanız, Loreal Super Liner Gel Intenza sizin ürününüz olabilir. Cam kutusunda, fırçasıyla birlikte gelen jel eyeliner diğer eyeliner çeşitlerine ve rakip markalarına göre oldukça koyu olmasıyla dikkat çekiyor. Kullanıcıların yorumlarına göre muadilleri arasında kullanımı en kolay olan jel eyeliner olma özelliği taşıyor.

Loreal Super Liner Gel Intenza’nın oldukça yumuşak bir yapısı var. Ufak bir dokunuşla eyeliner uygulamasının tamamını yapabildiğiniz için kullanım ömrü oldukça uzun. Fırçası sayesinde ince eyeliner uygulamasında zorlanmıyoruz, bu da dumanlı göz makyajını gündüz kombinlerine uyarlamamıza yardımcı oluyor.

Pratik bir makyaj yapmak isterseniz fırçayla yeterli miktarda ürünü göz kapağınıza dağıtıp far kullanmadan dumanlı göz makyajı elde etmeniz de mümkün

Wet’n Wild Tunnel Vision Far Paleti

Sırada dumanlı göz makyajının demirbaşı, gri ve siyah tonlar var. Far paleti seçerken en çok dikkat ettiğimiz şeyler pigmentasyon ve tozutma durumu olur. Yoğun pigmentleri, tozutma probleminin olmaması ve düşük fiyatlarıyla çoğumuzun dikkatini çeken Wet’n Wild far paletlerinin dumanlı makyaj için özel ürettiği far paletinin adı Tunnel Vision. Tunnel Vision’da beş farklı tonda far bulunuyor. Farları gözün bölgelerine göre ayıran Wet’n Wild, makyaja yeni başlayan ve far konusunda profesyonel olmayanlara da büyük bir kolaylık sağlamış oluyor. Markaya ait çoğu palette olduğu gibi, Tunnel Vision’da da pigmentasyon ve kalıcılık açısından hiçbir sorun yaşamıyoruz. Açıktan koyuya değişen grileri, aydınlatıcı ve baz görevi gören beyazı ve makyajımızın gölgesini oluşturacağımız siyah tonuyla Tunnel Vision, dumanlı göz makyajı için ideal bir far kiti olarak görülüyor.

Yazar: Kardelen Kanığ

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar