L'oreal Elseve Saç Güzelleştirici Krem Mucizevi Yağ

L'oreal Elseve Saç Güzelleştirici Krem Mucizevi Yağ

Hemen hemen herkes, saç bakımının ne kadar zorlu ve detaylı bir rutin olduğunu bilir. Saçlarımızın farklı problemleriyle baş etmek için hepimiz değişik değişik ürünlere başvurur, ideal bakım ürünlerini ararız. Denediğimiz ürünlerden istediğimiz sonucu alamayınca da kaçınılmaz bir kısır döngüye gireriz.

Saçlarımızı beslerken koruyan, tek bir tanesiyle değil, bütün problemleriyle savaşan bir ürün hepimizin hayali. Eğer hala hayallerinizdeki saç bakım ürünüyle karşılaşmadıysanız, Loreal Elseve’in Mucizevi Yağ serisine göz atmalısınız.

Loreal Elseve Mucizevi Yağ

Elseve Mucizevi Yağ, uzun zamandır raflarda bulunan, çoğumuzun favori bakım ürünü haline gelmiş bir ürün. Deneyenlerden tam not alan ve çoğumuzun saç bakım rutinine girmiş olan bu yağın vaatleri ise şöyle:

 • Denizden önce korur.
 • Güneşten sonra besler.
 • Kusursuzlaştırır.
 • Saça parlaklık verir.
 • Saçları yumuşatır.
 • Taramayı kolaylaştırır.
 • Yoğun bir şekilde besler.
 • İpeksi bir görünüm kazandırır.
 • Saçları şekillendirmeyi kolaylaştırır.
 • Elseve Mucizevi Yağ’ı mucizevi yapan şey içeriğinin paraben ve türevlerinden değil, çiçek özlerinden oluşuyor olması. Altı farklı çiçek özü içeren Mucizevi Yağ, çoğumuzun arayıp da kendi hazırlamaya çalıştığı bitkisel bakım ihtiyacını karşılıyor. İçindeki değerli çiçek özlerinin yağı, kullanım sonrası kalıcı ve hoş bir kokuyu da beraberinde getiriyor. Elseve’i diğer bakım yağlarından ayıran şey, saçı beslerken ağırlaştırmaması ve yağlandırmaması. Durulamadan kullandığımız ürünlerde çoğumuzun şikayeti, saçın yağlanması ve ağırlaşması olur. Elseve ihtiyaca göre bir iki damla kullanıldığı takdirde saçı ağırlaştırmıyor ve uzun süreli kullanım sağlıyor.

  Kullanım yollarına gelirsek, bu ürünü üç farklı adımda kullanabilirsiniz. Birincisi, şampuanlama öncesi saçı beslemek ve bakım yapmak için. İkincisi, yıkama sonrası saçların daha rahat açılması ve yumuşaklık kazanması için. Son olarak da gün içinde elektriklenen saçınızı onarmak ve ipeksi bir görünüm kazandırmak için.

  Boyalı saçlar için de ayrı bir çeşidi bulunan Elseve Mucizevi Yağ, saç bakımı ve güzelliği için oldukça pratik ve kullanışlı bir ürün. 

  Elseve Saç Güzelleştirici Krem ve Mucizevi Yağ

  Saç Güzelleştirici Krem, Mucizevi Yağ’ın serisinden ülkemize yeni yeni gelmiş ve serinin diğer üyelerinin de geleceğinin müjdesini vermiş besleyici yağ kremi. Vaatleri hemen hemen Mucizevi yağ ile aynı olan saç kreminin içeriği yine altı farklı çiçek özünden oluşuyor. Islak ve kuru saça kullanılabilen Saç Güzelleştirici Krem, saçı ağırlaştırmıyor ve yağlandırmıyor.

  İpeksi yumuşaklık, parlaklık ve kolay şekillendirme vaatleri sunan besleyici kremi, fındık büyüklüğünde olacak şekilde, ıslak saçınızın tamamına uygulayıp saçlarınızı besleyebilir; kurutmadan önce saç boy ve uçlarına uygulayarak saçınızı 230 dereceye kadar ısıl işlemden koruyabilir, son dokunuşta ise saç boy ve uçlarına uygulayarak saçınıza parlaklık ve yumuşaklık kazandırabilirsiniz.

  Saçlarınızı şekillendirmenizi kolaylaştıracak, gün içinde elektriklenmesini önleyecek ve besleyecek Saç Güzelleştirici Krem’i mutlaka denemelisiniz.

   

  Yazar: Kardelen Kanığ

  Yorum Bırakın  Yazıya Yapılan Yorumlar