Diadermine High Tolerance Serisi

Diadermine High Tolerance Serisi

Hassas cilde sahip olmak oldukça yaygın olan ve hayatı zorlaştıran bir durum. Kullandığımız makyaj malzemelerinden bakım ürünlerine, kremlerden taktığımız takılara kadar her şey cildimizde hassasiyet yaratabiliyor. Kimilerimizin cildi kimyasal ürünlere karşı daha toleranslı iken bazılarımız da en basit temizlik ürünlerinden bile olumsuz etkilenebiliyoruz.

Kimyasal içeriklere karşı toleransı düşük bir cilde sahip olmak kullanılabilecek cilt bakım ürünleri listesini de oldukça daraltıyor. Hassas cilde sahip olanların en büyük şikayetlerinden biri ihtiyaçlarına uygun ürün bulamamak ve bulduklarına da çok yüksek miktarlar ödemektir.

Hassas cilde sahip olanların yüzünü güldürebilecek bir önerimiz var. Cilt bakım rutinlerinde temizlik, nemlendirme ve bakım ihtiyaçlarını karşılayabilecek Diadermine High Tolerance serisi, fiyat/performans açısından çoğu insanın başarılı olduğu ve memnun kaldığı bir seri.

Hassas Cilt Nedir?

Diadermine High Tolerance serisini incelemeden önce hassas cildi tanımlamakta fayda var. Hassas cilt; genetik, yanlış cilt bakımı gibi sebeplerle düşük tolerans gösteren ciltlerdir. Bu cilt tipi sıklıkla kızarıklık, pul pul dökülme gibi sorunlar yaşar. Alerjik reaksiyonları önlemek ve cildin zarar görmesine engel olmak için hassas ciltler için ürün seçimi oldukça önemlidir.

Neden Diadermine High Tolerance?

Bu serinin tercih edilmesinin altında yatan en büyük sebep ürünlerin paraben, silikon ve parfüm içermemesi. Zararlı kimyasallara savaş açtığımız şu sıralarda, markaların çoğu ürünlerinin içeriğine özen göstermeye başladı. High Tolerance serisinde paraben gibi zararlı maddelerin olmaması ve ürünlerin aynı zamanda gül suyu gibi cilde iyi gelen maddeler içermesi bu seriyi cilt bakımında bir adım öne çıkarıyor. Ürünler sadece hassas cilde sahip olanlar tarafından değil, içeriklere dikkat edenler tarafından da beğeniliyor.

Aynı zamanda yüksek nemlendirme özelliğine sahip olması, gerginlik gibi sorunların ortadan kaldırılması da önemli bir tercih sebebi.

Seride bulunan yüz temizleme jeli, ultra nemlendirici gündüz kremi, yoğun besleyici gece kremi ve yaşlanma karşıtı gündüz kremini birlikte inceleyelim.

cilt bakımı, diadermine, cilt, yüz

Diadermine High Tolerance Yüz Temizleme Jeli: Bu ürün yağlı bir tabaka bırakmadan derinlemesine temizlemeyi, makyajı çıkarmayı ve cildin nem dengesini korumayı vadediyor. Parfüm içermediğinden herhangi bir kokusu bulunmayan ürünü pamukla veya parmaklarla uygulayabiliyoruz. Ürünü kullananların çoğu memnun kalsa da, kullanıcıların bir kısmı köpürmeme durumundan şikayetçi.

Ultra Nemlendirici Gündüz Kremi: Ürün hassas ciltleri yatıştırmayı, rahatlatmayı ve nemlendirmeyi amaçlıyor. Cilt bakımında nemlendiricinin önemini biliyoruz. Nemlendirme performansından çoğunlukla memnun kalınan bu ürün serinin en sevilen ürünü diyebiliriz.

Yoğun Besleyici Gece Kremi: Gece boyunca cildin yenilenmesini ve beslenmesini amaçlıyor. Kullanıcılara göre bu krem nemlendirmede oldukça başarılı.

Yaşlanma Karşıtı Gündüz Kremi: Kolajenini kaybeden ciltlerin kırışmasını önlemek amacıyla bitkisel özlerle bakım yapan bir krem. İnce çizgilerin görünümünü azalttığı ve cildi nemlendirdiği söyleniyor.

Bunların yanında seride makyaj temizleme suyu, arındırıcı tonik ve CC krem de bulunuyor. Diadermine High Tolerance serisini oldukça uygun fiyatlarla edinebilirsiniz.

 

Yazar: Kardelen Kanığ

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar