BURÇLARA GÖRE OJE

BURÇLARA GÖRE OJE

Tırnakların bakımlı olması bütün kadınların öncelik verdiği bir işlemdir. Gerek iş hayatında, gerekse sosyal hayatta eller en dikkat çeken kısımdır ve tırnaklarınızın bakımlı olması elleri daha güzel gösterir. Tırnaklarınızı renklendirirken hep aynı renk ojeleri kullandığınız için sıkılmış olabilirsiniz. Biz de sizin için burçlara göre oje renklerinden bahsetmek istedik.

Koç burcu ile başlarsak, koç burcu asaletin temsil edilmesini sever. Bu yüzden mor ve vişne çürüğü renkleri onlara çok uygundur.

Boğa burcu gücü temsil ettiği için onlara en yakışacak renk paranın da rengi olan yeşil rengidir. Yeşilin her tonu boğa burcu kadınının elerini çok şık gösterecektir.

Hareketli, yaşam enerjisine sahip ikizler burcunu en iyi yansıtan renk turuncunun bütün tonlarıdır.

Yengeç burcu bayanlar ise metalik gri ve gümüş tonları tercih etmelidirler. Parıltıyı seven kadınlar için idealdir. Simli ojeyi seviyorsanız parıl parıl tırnaklar tam size göre.

Aslan burcu, güçlü olmayı ve gösterişli olmayı çok sever. Bu yüzden aslan burcu kadınlarına uygun renk bronz tonlarıdır.

Başak burcu, disiplinli olmayı temsil eder. Bu yüzden başak kadınları kırmızı ve tonlarını vercih etmelidir. Bu onlara canlılık katacaktır.

Terazi burcu kadınları ise zerafeti temsil ederler bu yüzden onlara pastel tonlu ojelerin hepsi yakışacaktır.

Kırılgan bir yapıya sahip olan akrep burcu için pembe ve şeftali tonları idealdir.

Yay burcu kadınları özgürlüğüne çok düşkündür ve maceracıdırlar da. Bu yüzden yay burcu kadınlarına koyu renk ojeler çok yakışır.

Oğlak burcu kadınlarına tavsiyemiz ise mavi ve tonlarıdır. Çok hareketli olan oğlak burcu kadınlara bu ton dinginlik verecektir.

Kova burcu kadınları, değişim yapmayı çok severler. Beyaz, uçuk pembe ve somon tonları tam onlara göre.

Sakinliğin ve duygusallığın temsilcisi olan balık burcu kadınlarına yakışan renk,gridir.

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar