BU SEZON DENEMENİZ GEREKEN SAÇ STİLLERİ

BU SEZON DENEMENİZ GEREKEN SAÇ STİLLERİ

Çoğu kadın uzun saçlardan hoşlanır. Omuzlara dökülen bakımlı saçlarla çok güzel görünürsünüz. Ama bu kısa saçların kötü olduğu anlamına gelmez. Bu yaz rahatlıkla kullanabileceğiniz saç modellerinden biraz bahsetmek gerekirse bunların içinde uzun saçların olduğu gibi kısa saçlar da var. Gelin o saç stilleri hangisiymiş biraz bahsedelim.

Öncelikle kısa saç severler için kısa saçlardan bahsetmek istiyorum. Kısa derken kastımız erkek saçı gibi kısa olan saçlar. Evet, bu sezon onları sıklıkla göreceğiz. Tabi kısa saç seviyorsanız. Bu saçın makulen olduğunu düşünüp uygulamak için çekinenler olabilir ama kendinize uygun şeklini saç stilistinize danışıp uygulatırsanız çok çekici bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Bu saçlara pixie saçlar da deniyor. Uygulatmak isterseniz kuaförünüze de bu şekilde söyleyebilirsiniz.

Bu sezon göreceğimiz diğer saç stili de bob kesimli saçlar. Zaten sıkça söylüyoruz bunu. Seçim tabi ki de size kalmış.

Uzun saçlar için ise büyük, parlak ve yerinde duramayan dalgalar bu sezon sıklıkla görülecek. Bu kocaman ve parlak dalgalarla gündüzün ya da gecenin yıldızı siz olacaksınız.

Tost şeklinde saçlar bu sezon tren olacak. Birçok tasarımcının podyumlarında bu saç sıklıkla görüldü. Aslında demode olarak düşünüyorsanız hemen o fikirden kurtulun. Özel günlerde ya da gün içinde istediğiniz gibi kullanın. İsterseniz açık bırakın, isterseniz toplayın.

Son olarak boho dalgaları diyoruz. Umursamazca oluşturulmuş dalgalar, aslında çok şık duruyor. Bu baharın sıklıkla kullanılacak saç stillerinden birinin bu olduğuna eminiz. Podyumlarda da sıklıkla görüldü ve doğal durduğu için hafif bir makyajla tamamlayarak  çok güzel ve tatlı görünebilirsiniz.

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar