Blorange Trendi

Blorange Trendi

Siyah, kahve, sarı gibi olağan renklerden sıkılmış olan kadınlara çok sevindirici bir haberimiz var. Geçtiğimiz yıldan beri hit olan farklı renkli saç trendi bu yılda devam ediyor.  Farklı renk denemeyi sevenler için muhteşem bir görünüm. Yaş, ten, saç tipi, cilt tipi farketmiyor, herkese çok yakışıyor bu renk!

Bu sezonki saç reng trendi Blorange olarak geçiyor. Blood ve Orange karışımı olan bu sözcük  kan portakalından esinlenilmiş bir saç rengi aslında. Saçlarınızda kan portakalının o hoş rengini hayal edebilirsiniz aslında.  Çünkü bu renk  kırmızı ile turuncunun pastel olan tonları kullanılarak uygulatmak isteyen kişinin özelliklerine göre oluşturuluyor. Çok hoş ve canlı bir görünüm için denemek isteyebilirsiniz.

Blorange Saç Trendi Nasıl Ortaya Çıktı?

Mick Jagger’ın kızı Georgia May Jagger’a ilk olarak uygulandı bu saç. O da saçlarını çok beğenerek hemen İnstagrama koydu ve bu saçı görenler çok beğenip hemen kendileri de uygulamak istedi ve trend haline geldi.

blorange, saç rengi,saç trendi, saç rengi trendi

Blorange Saç Rengini Kimler Kullanabilir?

Blorange saç rengi her saç tipine ve her cilt tonuna uygun bir renk aslında. Saçlarım koyu bana olmaz diye düşünmeyin ya da kıvırcık saçlarımda hoş durmaz gibi bir düşünceniz olmasın. Çünkü bu saç renginde kırmızı ve turuncu renklerin tonları uygulandığı için, eğer koyu tenliyseniz kuaförünüz bu iki rengin en uygun tonunu seçerek size uygulayacaktır ve bu saç sizde çok hoş görünecektir.  

Bu renge ulaşmak isteyen kadınlara önerimiz kesinlikle uzman kişilere başvurmalarıdır. Çünkü iki rengin uygun tonlarını yakalayabilecek kişiler bu konuda kendini eğitmiş kişilerdir. Ayrıca koyu renk saçlara sahip olup da bu rengi uygulamak isteyenler özellikle çok iyi araştırıp kuaföre gitmelidir. Çünkü saçlarda açılma işlemi uygulanacağı için saçlarınızın yıpranma oranı zaten sarı saçlara sahip olan kadınlardan daha fazla olacaktır.

İlkbaharında yavaş yavaş kendini hissettirdiği şu günlerde farklı renkler denemeyi severler için Blorange saç rengini uygulaması çok hoş görünecektir. Bu sıcak saç rengini uygulamak hem ten renginizi çok iyi gösterecek, hem saçlarınız ışıldayacak hem de verdiği sıcak enerji ile kendinizi güzel ve özel hissetmenizi sağlayacaktır.  Siz kendinizi bu kadar iyi hissederken çevrenizdekilerde bunu farkedecek ve bu değişim sizi mutlu edecektir.

 

 

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar