BENEFİT SUGARLİCİOUS

BENEFİT SUGARLİCİOUS

Aynı anda birkaç malzemenin aynı yerde olması bazı kadınların hoşuna gidebilir. Bende onlardan biriyim. Makyaj kitlerini çok seviyorum. Hem daha az yer kaplıyor hem de gerekli ihtiyaçlarını karşılıyor. Aynı anda birçok malzemenin elimin altında olması fikri beni sevindiyor.

Makyaj kitlerinden almak istediğimi bilen bir arkadaşım doğum günümde bana Benefit Sugarlicious makyaj kitini hediye etti ve bu beni çok sevindirdi zaten bunlardan birini de almak istediğimi biliyordu.

İçinde parlatıcı, allık, aydınlatıcı ve hem ruj hem de allık olarak kullanılabilen Bene-tint var. İçinde ürünleri tanıtan ve nasıl kullanılağını gösteren bir sayfa ve kendine ait bir aynası da var.

Daha önce aydınlatıcı kullanmadığım için diğer aydınlatıcılar ile kıyaslayamayacağım ama bunu çok sevdim. Diğer aydınlatıcılarını da denemek isterim.

Dudak parlatıcısı allık ile aynı tonlarda. Birbirlerini tamamlıyorlar. Lipgloss sevenler için ideal bir parlatıcı.

Allığına gelince çok doğal bir renk veriyor. Şeftali tonlarını yakalıyorsunuz. Doğallığın önplanda olduğu düşünülürse kullanmak için çok ideal.

Bene-tinte gelince ruj olarak sürerseniz kırmızı özellik gösteriyor. Çok hoş bir kokusu ve tadı var. Allık olarak çok yoğun kullanmanızı tavsiye etmem kıpkırmızı yanaklar olabilir. Az miktarda sürülüp uygulanırsa tatlı bir pembe elde ediliyor ve güzel duruyor.

Benefit’in ürünlerine bu kit ile başladım ve çok memnunum. Diğer ürünleri de denemeye can atıyorum

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar