BELİRGİN KAŞLAR

BELİRGİN KAŞLAR

Kaşlar bakışlarımızın tamamlayıcılarıdır. Eksikliğini düşününce ne kadar boş ifadelere sahip olacağınızı bir düşünün. Seyrek kaşlara sahip olanlar kaşlarını bir şekilde gür ve belirgin göstermeye çalışırlar. Biz de sizin için kaşlarınızı daha iyi ve belirgin göstermenin bir kaç tüyosunu paylaşalım istedik.

Öncelikle kaşınızın yüz şeklinize göre alınmış olması çok önemli. Bu yüzden profesyonel birinden yardım alarak kaşlarınızın yüzünüze uygun bir şekli olduğundan emin olun. Artık kaşlarınızı ince aldırmaktan vazgeçin çünkü artık kalın kaşlar moda ve kişiyi daha genç ve güzel gösteriyor. Ayrıca bakışlarınızın da daha alımlı ve çekici olmasını sağlıyor belirgin kaşlar. Kaş ürünlerinden bir tane kullanmanız tabi ki yeterli.  Ancak açık tonlu kaş kalemi ile kaşlarınızdaki boşluğu doldurup, koyu kalemle de sınırlarını belli ederseniz kaşlarınız daha dolgun görünecektir.

Bu kadar uğraşamam diyorsanız sadece kaşınıza uygun renkle doldurmanız da kaşlarınızı belirgin gösterecektir. Kaşlarınızı tarayayarak boşluğun nerde olduğunu görebilir ve buna göre daha iyi doldurabilirsiniz. Doldurularak belirgin görünen kaşlar bakışlarınızı da etkiler ve daha anlamlı bakışlara sahip olursunuz. Kaşlarınızın doğallığını seviyorsanız bırakın kaşlarınız uzasın. Uzadıktan sonra sağa sola fırçalayarak belirgin kaşlara sahip olabilirsiniz ve isterseniz şeffaf bir kaş jeli ile kaşlarınızı sabitleyip belirgin kaşlara sahip olun. Bakışlarınızın vurgulu olması için kaşlarınıza gereken özeni gösterin ve aman kaş bu çok da önemi yok diye düşünmeyin. Bakışlarınız için kaşın önemli bir etken olduğunu unutmayın. Siz de farkı hissedeceksiniz.

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar