BC MOISTURE KICK SPRAY CONDITIONER

BC MOISTURE KICK SPRAY CONDITIONER

Saçlarınız istediğiniz uzunlukta fakat cansız, kuru ve kırılgan mı görünüyor? Kestirmekte istemiyorsunuz o zaman ne yapmalıyız diye bir soru aklınıza gelebilir. Benim de saçlarım aynı öyleydi ve BC Moisture Kick Spray Conditioner ürünüyle tanıştım.

Schwarzkopf’un bir ürünü bu. Sadece kuaförlerde ve online alışveriş yaparsanız bulabiliyorsunuz. Fiyatı ise çok pahalı değil. Bu özelliklerini öncelikle belirtmek isterim.

Duştayken saçlarınıza krem uygulamaya üşeniyorsanız bu ürün tam size göre. 3 dakika beklet, sonra durula gibi yorucu işlemler yok. Normal saçlar ya da kuru saçlara sahipseniz bu sprey adından da anlaşıldığı gibi nemlendirici sprey. Saçlara ağırlık yapmayan ve yoğun bakım sağlayan günlük bakım spreyidir. Saçı yatıştırır, nemlendirir ve besler. Kuru saçlara sahipseniz saçlarınıza parlaklık verir ve saçınıza pürüzsüz bir doku sağlar. Saçları içten yapılandırır ve kuvvetlendirir. Saçınızın ve uçlarının kırılmamasına yardımcı olmak gibi özellikleri vardır.

Duştan çıktıktan sonra saçlarınızı havlu ile kurulayın. Daha sonra bu ürünü iyice çalkalayıp saçlarınıza sıkın. İçindeki fazların karışması için ürünü çalkalamanız çok önemli. Ürünü sıktıktan sonra saçlarınızı kolayca tarıyorsunuz ve istediğiniz gibi şekillendiriyorsunuz. Bu kadar kolay.

Benim kendi deneyimlerime göre güzel bir ürün. Saçların kaybettiği nemini geri kazanmaya başladı ve kullanımı da kolay olduğundan saçıma sıkıp tarıyorum ve çok memnunum bu durumdan. Daha sonra kolayca şekil alıyor ve kısa sürede saçlarım istediğim şekle giriyor. Siz de durulanmayan bir saç bakım ürünü arıyorsanız bu ürün belki sizin saçınız için de uygun bir üründür.

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar