BABE STOP AKN SKIN BALANCE NEMLENDİRİCİ

BABE STOP AKN SKIN BALANCE NEMLENDİRİCİ

Artık havalarında ısınması ile yaz kapıda diyebiliriz. Cildimiz neme daha çok ihtiyaç duyacak. Eğer cildimizi gerektiği kadar nemli tutmazsak çatlaklar ve pullanmalar oluşabilir ve tabi ki bunu kimse istemez. Özellikle cildiniz benimki gibi akneli ise kullandığınız ürünler sonucunda cilt daha fazla kuruyabilir ve bu kuruluğu gidermek için de bir nemlendiriciye ihtiyacınız olur.

Babe Stop Akn Sebum (yağ) Dengeleyici ve Nemlendirici kremden bahsedeceğim biraz. Yağlı ve akneli cilt tipi için kullanılan bir ürün.  Cildinizi temizledikten sonra uyguluyorsunuz ve cildinizde ki nemlenmeyi hemen hissediyorsunuz. 

Bu ürünle cildinizi hem nemlendirip hem de matlaştırabiliyorsunuz. Yani bu kremin matlaştırma özelliği de bulunuyor. Ayrıca sebum salgısını düzenleyip cilde yoğun bir bakım da sağlıyor. Hem cilde bakım yapıyor hem de nemlendiriyor aslında.

Yağlı ve akneli ciltlerde gözenek tıkanması olayı diğer cilt tiplerine göre daha fazla yaşanır. Bu nemlendirici krem gözenek tıkanması durumunun da önüne geçerek siyah noktalarınızın azalmasına yardımcı olur. Hücre yenilenmesi konusunda da yardımcı olması gibi bir özelliğe sahiptir.

Güzel  bir kokusu olduğundan da bahsetmeliyim aslında. Sürdükten sonra kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Yalnız bu kremi pamuk yardımı ile uygulamanız gerekli. Fiyatından bahsedecek olursak ucuz diyemem ama özelliklerine bakılacak olursa değer diyebilirim.

Yağlı ve akneli bir cilde sahipseniz ve nemlendirici arayışında iseniz bu krem benim için doğru olduğu gibi belki sizin içinde doğru kremdir.

Yazar: Nazlınur Turan

Yorum BırakınYazıya Yapılan Yorumlar