Milano Moda Haftasında Öne Çıkan Aksesuarlar

2018 yılının trendlerine yön veren, moda tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Milano Moda Haftası geçtiğimiz günlerde sona erdi. Rengarenk ve gösterişli defilede her koleksiyon göz alıcıydı. Sadeliğe çok az rastladığımız bu defilede birbirinden farklı aksesuarlar kıyafetleri gölgede bıraktı desek yeri. Kristal yapım saç aksesuarlarından tutun da, hemşire tarzı keplere kadar uzanan bu geniş aksesuar yelpazesini gelin hep birlikte mercek altına alalım…

Max Mara – Gösterişli Saç Aksesuarları

saç, saç modeli, saç aksesuarı

Saç aksesuarları geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda çok moda. Daha ışıltılı ve büyük boydaki saç aksesuarları podyumda saçın ön tarafı yerine arkadan tutturularak kullanılmış ve saç aksesuarlarının kullanımını farklı bir boyut getirmiş. Bu sene dağınık toplanmış saçlarda büyük ve göz alıcı saç aksesuarlarını sıkça göreceğiz. Bu aksesuarları kullanarak, saçlarınızı rastgele toplayarak bile şık gecelere katılabilirsiniz. 

Prada – Kristal Göz Aksesuarları

Prada, göz makyajına farklı bir boyut kazandıracak göz aksesuarları ile dikkat çekti. Geleceğe dönüş esintisinin gözlere taşındığı makyajda kristal taşlar makyajı taçlandıran aksesuarlardan oldu.Renkli farlar ile renklerdirdiğiniz gözlerinize kristal taşları koyarak farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. 

Moshino – Hemşire Kepi

Kıyafetlerde 80’li yılların renkli görünümünü yansıtan Moshino saçlarda ise 60’ların retro görüntüsünü podyuma taşıdı. Dikkatleri çeken ise her mankenin taktığı hemşire kepleri oldu.

Sistemimize kayıtlı kuaförler:

Giorgio Armani – Abartılı Şapkalar

Retro tarza ağırlık veren koleksiyonda dikkatleri çeken abartılı büyüklükteki kürk şapkalar oldu. Saç aksesuarı olarak kullanılan bu kürk şapkalar görünümünüzü daha da etkileyici halle getirecek.

Soru - Cevap

Leave a Reply

*Yorumlara cevap verebilmek için hesabınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak hesap oluşturabilirsiniz.