İlkbahar&Yaz Sezonu Oje Trendleri

Yeni trendler her yerde etkisini gösterdiği gibi ojelerde de etkisini gösteriyor. Her geçen gün yepyeni bir oje yapısı ve sürüm tekniği çıkıyor. Nail art olarak adlandırılan oje sürme sanatının her geçen gün yeni bir şey keşfetmesiyle birlikte bizimde tırnaklarımız şenleniyor desek yeri!

oje, oje renkleri, nail art, tırnaklar

Öncelikle trend olan oje renklerine değinelim. Bu sene tırnaklar her zamankinden daha renkli olacak. Özellikle tırnak süsleme aparatlarının fazlasıyla yaygınlaştığı şu dönemde herkes bir tırnak süsleme sanatçısı oldu diyebiliriz. Çeşitli aparat ve tırnak süsleme fırçalarıyla yapılan oje desenleri oldukça popüler. Renklerde ise mavi ve nude tonların beraber kullanılması çok yaygın. Kavuniçi, turuncu ve sarı tonlarda yeni trendler arasında. Morun tüm tonlarını da tırnaklarda sıkça göreceğiz. Lila, leylak rengi, mürdüm gibi çeşitli tonları tüm kıyafetlerle rahatlıkla sürebilirsiniz.

Ayna Efektli Ojeler

Son yıllarda özellikle metalik etkili ojelerin oldukça yaygınlaştığını görmekteyiz. Bu ojeler hologramlı yapıda olabildiği gibi ayna efektine de sahip olabiliyor.

Ayna efektine sahip ojeler oldukça iddialı ve dikkat çekici. Her tonda sürebileceğiniz bu ojeler sayesinde günlük kombininizi daha iddialı bir hale getirebilir, tırnaklarınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Özellikle gir, altın sarısı, mor ve mavi tonlarının tercih edildiği bu oje yapısını bu sene çok göreceğiz.

Sistemimize kayıtlı kuaförler:

Gökkuşağı Trendi

Önce aydınlatıcılarda ardından da göz makyajlarında yerini alan gökkuşağı renklerinin geçişinden oluşan bu trend ojelerde de yerini aldı. Tek bir renk oje kullanmayı sevmeyenleri sevindirecek bu trend de beş farklı pastel ve açık tonda bulunan gökkuşağı renkleri ile tırnaklarınızı güzelleştirebilirsiniz.

Asimetrik Çizgiler

Dediğimiz gibi tırnak süsleme aparatları sayesinde birçok yeni trend gündemde. Bunlardan biride tırnaklara çizilen asimetrik çizgiler. Özellikle uzun tırnaklara çok yakışan bu çizgiler tüm dikkatleri tırnaklarına toplamak isteyen becerikli kadınların seveceği türden.

Mermer Desen Ojeler

Mermer deseni hemen her yerde fazlasıyla kullanılır oldu. Telefon kaplarından tutunda defter ciltlerine kadar mermer deseni görür olduk . E haliyle bu trend tırnaklara da sıçradı çok da güzel oldu! Yapımı zor da olsa ortaya çıkan görüntüye değiyor.

Çeşitli Desenlerde Tırnak Süsleme

Bu sene renkler ne olursa olsun en yaygın trend tırnaklarda dümdüz ojelerin olmaması. Yani asıl trend olan tırnakları süslemek. Bu nedenle tırnak süslemek için gerekli olan fırça ve taşlardan alarak tırnaklarınızı istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.

Soru - Cevap

Leave a Reply

*Yorumlara cevap verebilmek için hesabınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak hesap oluşturabilirsiniz.